Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért lett olyan istenközpontú...

Miért lett olyan istenközpontú a média?

Figyelt kérdés

Az m1-en a lottósorsoláson, amikor énekelnek, állandóan istenről énekelnek. (Vagyis céloznak rá). Minden adón a reklámokban is isten van. Olyan filmeket adnak le, amiben vagy 40szer, ha nem hallom, hogy isten, meg hasonlóak. A barátok közt is ilyen "istenközpontú" műsor lett. Észrevettem, hogy ebben a sorozatban leggyakrabban csak 3 személy mondja ki a legtöbbször, hogy isten, istenem, stb...


Ennek köze van a közeledő december 21-i új világrendhez?


Nem beszélve arról, hogy minden bűnt: lopás, stb... be akarnak szüntetni. Sokkal szigorúbban lépnek fel, mondta a média. Sőt már politikusok a médiában is céloztak az új világrendre.



2012. júl. 7. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Régen voltak a tv-ben horror filmek: Rémálom az elm utcában, péntek 13, stb.. Ma már eltüntek még a komolyabb vérengzős akció filmek is. Folyton csak romantikus filmeket adnak, de azt is ismétlik minden 2 hónaponként.
2012. júl. 7. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tv-zek, de amikor igen, egy reklámot sem láttam még, ahol csak utalnának akármilyen vallásos baromságra.

Te is ne nézz ilyen szarokat, Barátok Közt meg társai, nem csak azért, mert vallásos (bár szerintem egyáltalán nem az), hanem mert FOS. Nagybetűs FOS.

Dec 21-nek meg semmi köze Istenhez.

2012. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túlzottan szükség lenne a horror, és a vérengző akció filmekre.
2012. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a média nem tenne semmit! Behódolt az Illuminati előtt így még támogatnia is kéne.Nem tudom, hogy itt Magyarországon is ez a helyzet de Amerikába már az Illuminati kezébe van a média!Szerintem semmiféle vallási dolgot nem feszegetnek.De istennek és az Illuminatinak annyi köze van egymáshoz mint kenyérnek a gipszkartónak!A politikusos meg dolog érdekes!
2012. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!