Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya ár csökkenés?

Videokártya ár csökkenés?

Figyelt kérdés
mit gondoltok,fog csökkenni a videokártyák ára ?pl egy gtx 1050-ti pár hónapja 45 ezer volt most 67..mind ez a bányászok miatt ..

2018. febr. 11. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az igen, most nézem az árakat. Tavaly október-november táján építettem gépet, már akkor is érdekes árak voltak (bár akkoriban pont lementek az árak) a hirtelen berobbant bányászláz miatt, és én 100.000 Ft-ért vettem a GTX 1060 6GB-ot, boltból. Most meg 150 alatt szinte nincs.


Én a helyedben hardveraprón néznék bontatlan garanciásat, vagy LeC-től venném, úgy látom azért nála barátibb árak vannak, de azért ott sem fogod megúszni 50 alatt a dolgot.

2018. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ahogy olvasom megint kipukkadt a lufi, úgy hogy ha boltból szeretnél kártyát akkor lehet érdemes kicsit várni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Ha SOS kell akkor amit írtam feljebb.

2018. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az infókat, a LeC is elég jó,ezt nem is ismertem, harvderaprón pedig majdnem új árba vannak,így várok vele
2018. febr. 11. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még ezeket a kérdéseket?:D

Nem semmi mit össze rinyáltok itt a kártya árak miatt.. Akkor kellett volna venni amikor még olcsók voltak! Én tavaly januárban vettem egy GTX 1070-et és azóta sokat emelkedett, de tudtam, hogy feljebb fog menni,azért vettem meg akkor. Aki nem figyeli a világpiaci fejleményeket az szív nagyokat, ez régebben is így volt..

2018. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!