Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fps csökkenés! Mitől lehet?...

Fps csökkenés! Mitől lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai nap érekezett mega a Palit Nvidia GTX750-em illetve HyperX Fury 8 GB ramom. Ezeket a már meglévő AMD Phenom 4x3GHz-s procimhoz és az FSP Hexa 450W -hez rendeltem!

Nem nagyon néztem utánna mi mennyit fogyaszt de úgy éreztem ez a táp elviszi normálisan és tudomásom szerint egy nagyon jó kis táp!

Összeraktam a gépet telepítgettem stb. Miután megvolt a másik HDD-n lévő Counter Strik:Global Offensiv-et megkerestettem a STeamban és neki álltam játszani. Nagyon izgatott voltam mert ezelőtt egy gyengébb vidókártyával és 4 GB rammal 120 FPS körül játszottam. Most az elején nagy örömömre 200FPS körül fixen. De egy 20 perc után elkezdett FPS droppolni. Lement 100 alá és kb. ott is maradt. Miután végeztem újraindítottam a gépet és újra nekiültem játszani és ugyan ezt tapsztaltam! Mi lehet a probléma ? Utánna olvasgattam és másoknak a táp volt a bajos?! Nekem is az lehet a baj ?



#videókártya game
2016. máj. 11. 20:55
 1/4 Hominida ***** válasza:
Először figyeltetned kellene az erőforrásaid felhasználását a RESMON.EXE-vel vagy ProcessExplorerrel. Azzal legalább kizársz pár okot.
2016. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az esetleg nem lehet baj hogy a játék már fel volt telepítve. És nem úgy lett telepítve ehez a rendszerhez ?

Amugy már kezd javulni a probléma vagy is úgy éreztem hogy már nem jelentkezik ez a nagyon hard FPS drop.

2016. máj. 11. 21:40
 3/4 MGéza ***** válasza:
Lehet, hogy valami alkatrész túlmelegszik. Vagy a vidkari vagy a proci nem bírja tempót esetleg. Jó lenne monitorozni, mondjuk aida stressz-teszttel.
2016. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a vidikarit kétlem :D Friss új cask nem melegszik túl :D Viszont a proci már 3 éves :) Szóval tolok 1 tesztet :) Egyébként az lehet baj ha lehet túl sok hűtőpasztát raktam a procira ?:O Vagy lehet hogy keveset ? Elsőnek csináltam ilyet aztán nem voltam biztos hogy mennyit kell rá rakni.
2016. máj. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!