Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az U.S.A rendőrei úgy érzik...

Az U.S.A rendőrei úgy érzik állatnak nézik őket. Te is így látod?

Figyelt kérdés

Voltak rendőrtüntetések a BLM tüntetések válaszaként, amikben elmondtáka rendőrök magukért kiállva, hogy szeretnék ha vége lenne annak, hogy állatnak nézik őket. Habár ők térdeltek le fosztogató néger tüntetők lábai elé. Mégis szeretnék, ha több tiszteletet kapnának


Én a mostani események után nem tudom figyelemmel követni miket mondanak, írnak róluk. Annyit tudok én is, hogy mindenhol visszavágják a rendőrök költségvetését és ez ugye megszorításokat jelentenek számukra.


Valahol megértem, hogy egy rendőr szeretne tiszteletet magának, de ők térdeltek le fosztogató bűnözők előtt, úgyhogy valahol ez hiteltelen számomra. Most elképzelem magamban, hogy egy fradi meccs után a rendőrök az ittas, drogos csürhe előtt térdelnének, nemtudnék utána rájuk ugyanúgy nézni. Nagyon érdekelne a magyar rendőrök véleménye is.

Mennyire releváns,hiteles az elvárás?


2020. jún. 15. 11:19
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
74%
Végzik a munkájukat. Nem állatok.
2023. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
47%
Nem állatok, hisz egy állat nem szándékosan gonosz. Ők meg szándékosan gonoszok.
2023. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

A rendőrök tekintélye aláásásának célja az anarchia.

Párhuzamosan beindították a mexikóiak invázióját.

Előkészítik a polgárháborút.

Dél Észak ellen.

2023. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező!

Nem maguktól térdeltek. Letérdeltették őket a főnökeik! Parancsba kapták.


Nincs eszközük sem a bűnözőkkel szemben.

2023. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A címre reagálva: ha igaz, hogy a törvényes kényszerítés alkalmazásának az a következménye, hogy a bűnözőt elengedik, hőssé emelik, a rendőrt megbüntetik, akkor bizonyállatnak nézik őket.
febr. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretném megérni és megélni, hogy a rendőröket nálunk is lealázzák, a maradék kényszerítő eszközt is kivegyék a kezükből, mert akkor az már az anarchia felé tartás lenne.
febr. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!