Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig fogja még bírni a...

Meddig fogja még bírni a Rendőrég?

Figyelt kérdés

Röszkén elég kritikus a helyzet, nem bírnak a migránsokkal.

Miért nem vezényelnek oda több rendőrt? És miért nem tudja a kormány megcsinálni rendesen a tábort hogy ne törjenek ki? Egyszerűen nem tud rendet tartani a rendőrség! És ez sajnos a mi hibánk nem a migránsoké...egyszerűen nem tudunk rendet tartani!


Arról nem is beszélve hogy a Keletibe megy az illegális pénzváltás a kamerák előtt és egy rendőr se szól hogy ezt nem lehet!


2015. szept. 8. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon tisztelem a magyar rendőrséget. Emberfeletti munkát végeznek. De ők is csak emberek. Nagyon gyorsan segítségre van szükségük. Ha nem állami akkor önkéntes. Az a sok málészáju fotográfus es katasztrófa újságíró inkabb hozott volna az autójában egy egy tábori felszerelést. Valami pedig küldhetne valamelyik laktanyából egy gulyáságyút.
2015. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is tisztelem őket. De a felsőbb vezetők szerintem nincsenek tisztában a dolgokkal, nagyon nincs megszervezve.

És igen vihetnének gulyáságyút mert tudom hogy van M zárolt készlet belőle.

Itt mi vagyunk a katasztrófa és erre még a migránsok rátesznek...NATO drót semmit nem ért, de inkább a tábort kellene megfelelő helyén kezelni, megfelelően körbezárni és tolmácsokat vinni. Na meg ételt rendeset. Mert hiába fogjuk a lázadást a migránsokra attól még mi magyarok vagyunk "veszélyben". Mert a táborokat biztosítani nem tudjuk.

2015. szept. 8. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Már régen nem bírják. Kormányzatunk ezért akarja a Honvédséget bevetni. Alaphelyzetben a renőr eszközei ott érnek végett, ahol a katonáé kezdődnek.

Azonban az ERŐSZAKSZERVEZET nevében benne van, hogy a szervezet célja és lényege az államhatalom akaratát RÁKÉNYSZERÍTENI arra, akire kell. Szép szóval, kérleléssel, hatáskör, jogkör nélkül nem megy, ilyen alapon hatéves kislányokat is küldhetnének oda, hogy könyörögjenek és sírjanaka menekült bácsiknak, hogy menjenek innen pi..csába. Sem a rendőrség, sem a Honvédség nem arra lett kitalálva, hogy biodíszletként alkalmazzák.Nem erre kaptak (rendőrök) nem erre kaptunk (katonák) kiképzést.

A rendőr (és a katona) azt teszi, amit parancsba adnak neki. Ha a parancs kiadója nem tudja, hogy mit akar, hogy teljesítsen a parancs végrehajtója?

Ahol fegyvert alkalmaznak, nem úgy megy a dolog, hogy "szabó törzsőrmester, kérem, oszlassa fel a tömeget, ha kedve van hozzá, nincs ellenvetése, szép az idő és ön is úgy gondolja." A parancskiadás NORMÁLIS ORSZÁGBAN nem így történik.

Ez a legbrutálisabb mértékben DEMORALIZÁLJA az adott testületet, és ennek egyenes következnménye a paszivitás (nem csinálhatok semmit = jobb, ha nem is csinálok semmit, mert megütöm a bokám) - ezért megy az ilelgál pénzváltás, pl. A másik következmén a tömeges pályaelhagyás ("belesz..rok én ebbe").

Megmondjam, hogy a debreceni Bocskai dandár 39. z. ötszáz katonája mennyi idő alatt tudná megoldania déli határon a menekültválságot? Mint bármelyik másik megfelelően felszerelt és felkészült lövészalegység a világon bárhol, bármikor. Úgy kb. fél óra alatt. Konkrétan a röszkei befogadótáborban olyan másfél perc alatt.

Zárójelben jegyzem, nem kell ezreket agyonlőni, az első pár tucat hulla után a színesek jóidőre elkerülnék a magyar határt.

Jelenleg egy ilyen tettnek beláthatatlan nemzetközi következményei lennének. A nem-cselekvésnek viszont nem lehetnek, hanem biztosan beláthatatlan következményei LESZNEK. A közeljövőben.

2015. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

A bevándorlók nem a táborból törnek ki, hanem a gyűjtőpontról, ahonnan a regisztráció helyszínére szállítanák őket, ha ezek a szegény, szerencsétlen, megfáradt, összetört emberek türelmesen ki tudnák várni, amíg ez az elszállítás megtörténik. Mivel a rendőrök nem alkalmazhatnak erőszakot, és szép szavakkal meglehetősen nehéz megállítani egy kb. 500 fős csürhét - bocsánat, diplomás mérnökökből és orvosokból álló társaságot -, így sajnos szinte lehetetlen a rendet fenntartani. A tömeg már Szeged határánál jár, de legyünk optimisták: csak az egyetemre szeretnének eljutni, hogy felfrissíthessék egy kicsit a tudásukat, mielőtt továbbmennének a hőn áhított Németország felé.

A kérdésedre válaszolva: nem tudom, meddig bírják még a rendőrök, én már most nagyon büszke vagyok rájuk az eddigi kitartásukért, meg azért is, mert még egyiknek sem durrant el az agya.

2015. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Minden tiszteletem hogy eddig álják a sarat,nem lennék most a helyükben,én nem tudnám megállni hogy ne osszak ki egy két pofont,de ők ezt nem tehetik meg.
2015. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
nem csak csekket irnak már kivannak mint a kutya dolgozzanak meg a pénzért megérdemlik a legrosszabb körülményeket mert egyfolytába csak basztassák az embert ha kell ha nem... multkor haveromat megbüntették 20 ezerre mert megmondta nekik hogy az nem úgy van ahogy gondolja most öket basztassák nagyon helyes
2015. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Röszkén elég kritikus a helyzet, nem bírnak a migránsokkal.

"Miért nem vezényelnek oda több rendőrt?"

Röszkén ott van Tolna, Csongrád, Veszprém megyei csapaterős század. Bács megyében is 3-4 megyényi század van lent, messze a családjuktól napi 16 órát dolgozva minden nap. Nincs több rendőr! Ott dolgozom én is, nem tudnak több rendőrt oda vezényelni, mert nincs.


"És miért nem tudja a kormány megcsinálni rendesen a tábort hogy ne törjenek ki? Egyszerűen nem tud rendet tartani a rendőrség!"

Azért nem tud rendet tartani a rendőrség, mert nincs kiépítve olyan zárt létesítmény, ahol lehetne őket őrizni. A szabad ég alatt akarnak 50 rendőrrel őrizni 500 embert, úgy, hogy nincs még körbekerítve sem. Minden csak pénz kérdés.


"És ez sajnos a mi hibánk nem a migránsoké...egyszerűen nem tudunk rendet tartani!"


Rend van, nem sérült még meg migráns sem, és rendőr sem. A futással nem érnek el semmit, elfáradtak, a rendőrök pedig visszaszállították őket. A rendőrség a jelenlegi eszközhasználatra, törvényi felhatalmazásra ennyire képes.


"Arról nem is beszélve hogy a Keletibe megy az illegális pénzváltás a kamerák előtt és egy rendőr se szól hogy ezt nem lehet!"


Erről mennyire tehetek én, mint a déli határrészen dolgozó rendőr, aki 1 hete nem látta a családját? Különben is, mi az, hogy illegális pénzváltás?

2015. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

A #3-a és a #7-es hozzászólás alapján érthető meg, hogy semmi törvénytelenséget nem követtek el 1944-ben a MKCS tagjai. A csendőrség működését a belügyminiszter és a honvédelmi miniszter koordinálta a kormány döntése szerint. Ennek ellenére, ha közvetlenül nem sok esetben gyilkoltak, a logisztikai, szállítási feladatokban játszott szerepük felelőssé teszi őket a holokausztban.


Most a feladat majdnem ugyanaz: táborokba kísérni/szállítani és őrizet alatt ott tartani a zöldhatáron át érkezőket. Az ellenőrzési pontokról kitörteket ismét összegyűjteni mélységi ellenőrzésekkel is. Egyetlen eltérés: a menekülők mozgásának megakadályozására semmilyen erőszakot alkalmazni nem szabad, lőfegyver használata tilos.

2015. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Reiber Péter válasza:

Trafizni 3 helyen, meg gyök 40el autókázni belső sávban a belváros közepén azért ma is voltak elegen, érdekesmódon.


Ennek a kérdésnek nincsen működő rendészeti megoldása, ezért nem tudja megoldani a rendőrség.

2015. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább most dolgoznak egy kicsit a pénzükért a trafis kutyák.
2015. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!