Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az U.S.A rendőrei úgy érzik...

Az U.S.A rendőrei úgy érzik állatnak nézik őket. Te is így látod?

Figyelt kérdés

Voltak rendőrtüntetések a BLM tüntetések válaszaként, amikben elmondtáka rendőrök magukért kiállva, hogy szeretnék ha vége lenne annak, hogy állatnak nézik őket. Habár ők térdeltek le fosztogató néger tüntetők lábai elé. Mégis szeretnék, ha több tiszteletet kapnának


Én a mostani események után nem tudom figyelemmel követni miket mondanak, írnak róluk. Annyit tudok én is, hogy mindenhol visszavágják a rendőrök költségvetését és ez ugye megszorításokat jelentenek számukra.


Valahol megértem, hogy egy rendőr szeretne tiszteletet magának, de ők térdeltek le fosztogató bűnözők előtt, úgyhogy valahol ez hiteltelen számomra. Most elképzelem magamban, hogy egy fradi meccs után a rendőrök az ittas, drogos csürhe előtt térdelnének, nemtudnék utána rájuk ugyanúgy nézni. Nagyon érdekelne a magyar rendőrök véleménye is.

Mennyire releváns,hiteles az elvárás?


2020. jún. 15. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Annak a náci terrorszervezetnek nem vissza kéne vágni a támogatását, hanem bezárni, a tagjait meg lesittelni örökre.
2020. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

"Az U.S.A rendőrei úgy érzik állatnak nézik őket. Te is így látod?"


Mit látok úgy? Azt, hogy "állatnak nézik őket", vagy azt, hogy azok?

Eléggé pongyolán fogalmaztad meg a kérdésedet.

2020. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted kihez fognak fordulni először az emberek, ha kirabolják őket? :)

Persze, hogy a zsarukhoz, ezt mindig elfelejtik.....

2020. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

#3

Persze aztán meg soha nem kapják el a tettest, mert olyan bűnbandának dolgoznak akik megkenték a rendőröket.

2020. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy látom hogy állatnak nézik őket.
2020. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem látom, hogy mit látok vagy nem látok a kérdésed szerint!
2020. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Amerikában, és szinte mindenhol máshol is a világon, a rendőrök hírnevét az az egy-két tuskó teszi tönkre, aki nem is lenne odavaló. De ez általában mindenhol így van, pl autósoknál, motorosoknál, bicikliseknél is.
2020. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=P9uy5ObXbGY


1. igazoltatás közben meghal egy fekete

2. megjelenik erről egy videófelvétel, a média: "a rendőrök megöltek egy feketét!"

3. zavargások amelyek miatt még több fekete hal meg, a média: "rasszizmusellenes, békés tüntetések [a riporter mögött egy égő épület]" (majd amikor az egész ország lángokban áll: "többnyire békés tüntetések amiket gonosz szélsőjobbosok zavarnak meg" - közben szójazabáló antifások a háttérben téglákat dobálnak)

4. minden nagy multi: fekete négyzet instára kilő, "thoughts and prayers", "white privilege", blablabla

5. minden balos politikus: letérdel, "csökkentsük le a rendőrség büdzséjét", "nem is, szüntessük meg a rendőrséget teljesen" (majd amikor a New York-i rendőrség nyíltan Trump-ot támogatja akkor meglepett Pikachu-arc)

6. pár hónap múlva "kiszivárog" a teljes videófelvétel: a megölt fekete ellenállt/be volt drogozva/elvette a másik rendőr fegyverét stb. DE. Ez már valamiért nem kap hírverést.

Ugyan mi problémájuk lehetne az ottani rendőröknek...

2020. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Ok nem éreznek semmit,biorobotok
2021. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

8 Amerikában lelőttek egy kis srácot, akinél volt egy játék pisztoly

Egy másik embert, akinél e-cigi volt.

2023. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!