Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a DK=Kék Fidesz szólamot...

Ezt a DK=Kék Fidesz szólamot a nagy okos Magyar Péter találta ki, aki még most is a Fidesz tagja?

Figyelt kérdés
Korábban soha nem olvastam még ezt a megnevezést, és szerintem nagyon is nem helytálló. Lehet az ember dühös Gyúrcsányékra, mert "elkú*rták", meg 14 éve biztosan ők tartják életben a Fideszt. De a valóság az, hogy akárki akármit mond, a Fidesz 14 év alatt leépítette a demokratikus intézményeket, a rendszert a gyűlöletpropaganda tartja össze, a választási feltételek, a média túlsúly miatt sokkal jobban lejt a Fidesznek. Meglátjátok, most is az ellenzék fog veszteni Magyar Péter megjelenéséből, nem a Fidesz. És mivel most még jobban megosztott az igazi ellenzék meg ugye ez a MP-féle második Fidesz, szerintem '26-ban garantált a 2/3 a Fidesznek. Majd meglátjátok.

máj. 8. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak az elmúlt 3 hónapban, de még az elmúlt évtizedben is egy barlangban éltél?
máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szikszai.B ***** válasza:
81%
Évek óta hívják így a DK-t. Én a 22-es választások előtt hallottam először.
máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ő találta ki, mivel a DK embere. Az viszont egyértelmű tény, hogy a DK-nál és fiókpártjainál többet senki nem tett az újabb és újabb Fidesz 2/3-okért, még maga a Fidesz sem.
máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

A fideszessk a,t mondjàk h Gyurcsàny embere, Gyurcsànyèk azt h a fidesz embere... a Tisza pàrtiak pedig azt mondják, hogy Gyurcsàny a fidesz embere hiszen együtt loptàk szét az országot (pl 4es metro lopàsban mindkettõ bennevolt de szàmos kisebb helyi önkormànyzati ügy is van amit egymàssal megosztva loptak szèt), Polt pétert Feri rakta oda. Nem volt elszàmoltatás stb.


De valòjàban sztem egyik sem igaz. Minden ember független. Szerintem a mi hazànk is független a fidesztõl, csak inkább velük èrt egyet mint a libsikkel.

máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Leclerc ***** válasza:
48%
Hogy lenne jobban megosztott, mikor kevesebb pár fogja megugrani a küszöböt? Most nagytakarítás van, csak olyan párt veszít akiért nem kár.
máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!