Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a Tisza pártra fog szavazn...

Aki a Tisza pártra fog szavazni az EP választáson, ő melyik pártot támogatta eddig?

Figyelt kérdés
Én '18-ban a Jobbikra, '22-ben pedig az összefogásra voksoltam.

máj. 8. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi hazánk
DK-MSZP-P
Momentum
MKKP
Jobbik
LMP
Egyéb párt
Most szavazhatok először
Eddig még nem szavaztam senkire
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Mindig a legerősebb ellenzéki pártot támogattam, ami régebben a Jobbik volt, most legutóbbi EP-n a DK.

De nem azért szavaztam a DK-ra mert szeretem Ferit, igazából az lenne a jó ha Gyurcsány végleg megbukna hiszen Gyurcsány=Orbán. Ennek a komcsi generációnak ki kellene kopnia a parlamentből már.

máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Én a Fideszt támogattam eddig, de egyáltalán nem biztos hogy a Tiszára szavazok, csak lehet.

Kérdés mennyire Putyinpárti Peti?

máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én 2010-ben az Fkgp-re, 14-ben a Jobbikra, 18-ban a Fideszre, 22-ben a DK-Momentumra szavasztam. Akkor Én most mijen szavazó vagyok ? 🤔
máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:
69%

Fideszes voltam. Csalódtam, mert Orbán megszavazta Brüsszelben Ukrajna támogatását, miközben azt ígérted, hogy nem támogatja a háborút. A nemzeti konzultáció se érdekelte, saját magát szembe köpte ezzel. Itt van:


https://www.youtube.com/watch?v=hWy-Ay_2nAM

máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
1998-ban a Miépre szavaztam, utána pedig a Fideszre. 2022-re azonban már kiábrándultam belőle és az összefogásnak szavaztam bizalmat. Idén még figyelem, hova halad a Tisza tevékenysége.
máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Jobbikra szavaztam 18ig, utàna igazából pàrt nélkülinek mondtam volna magam...
máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!