Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miér nem indít...

Magyar Péter miér nem indít Vármegyei közgyűlési listákat?

Figyelt kérdés
Hallottam fél füllel a TV-be, de nem értem miér?

máj. 8. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem jött össze nekik. Azt mondják, túl rövid volt az idő mindenkit lekáderezni, aki jelentkezett a feladatra, és nem akarták megkockáztatni, hogy mindenféle téglák épüljenek be közéjük, aztán belülről bomlasszanak.
máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Mert mindent nem enged meg Orbán az új fidesznek.
máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Azt mondják, túl rövid volt az idő mindenkit lekáderezni, aki jelentkezett a feladatra, "


Nem volt elég krumpli?

máj. 8. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem értem hogy akarják lekárderezni őket, mikor elvileg kiábrándult fideszeseket akar megszólítani. Namost hogy bizonyítod hogy az vagy? Ha pl fél éve még NER bizottságokba voltam benne, baráti körömben miniszterek, képviselők voltak, mára lehetek tiszta, akit indít a TISZA párt? Vagy akkor én belülről bomlasztó vagyok?
máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"elvileg kiábrándult fideszeseket akar megszólítani"

Nem csak...


"Namost hogy bizonyítod hogy az vagy? Ha pl fél éve még NER bizottságokba voltam benne, baráti körömben miniszterek, képviselők voltak, mára lehetek tiszta, akit indít a TISZA párt? Vagy akkor én belülről bomlasztó vagyok?"

Hát pont ezt akarnák ellenőrizni... Ha arra megvannak a módszereik, hogy akkora tüntetéseket szervezzenek, amekkorákat, akkor lehetnek rá ötleteik... Gondolom, bemondásra nem hiszik el, hogy kiábrándultál, hanem nyomát akarják látni itt-ott, pl. közösségi médiában a hozzászólásaidban, vagy ilyesmi...

máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fideszen belül is van egy réteg akik egymásról tudják hogy nem vak orbán fanok és néha kritizálják is az intézkedéseket ha ezek közül kerül ki az MP jelöltje akkor elég nagy biztonsággal megtudják határozni hogy ez a jelentkező mennyire őszinte vagy mennyire spion.
máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Magyar napi szinten alázza a szociáldemokrata embereket. Tipikus jobboldali populista. Homofób, kirekesztő, oroszbarát és eu szkeptikus.
máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

#4: "Namost hogy bizonyítod hogy az vagy?"


Nagyon kell utálnod a rómaiakat. Azoknál csak a Júdea Népe Frontot kell utálnod jobban! És akkor be vagy véve.

máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!