Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter megállítanà...

Magyar Péter megállítanà Pekinget?

Figyelt kérdés

máj. 8. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de egy kis pekingi kacsát igazán küldhetne valaki onnan.
máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Inkább a 70-es buszt, az orrom előtt ment el🤣🤣
máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene őket megállítani? Ha lehet dönteni, hogy az EU-s pénzeket kérjük és cserébe beengedjük a jöttment migrantokat meg az LMBTQ propagandistákat, vagy a kínai pénzeket kérjük, de cserében jönnek a kínaiak, akkor minden józan eszű ember inkább a másodikat választaná! A kínaiak nem robbantgatnak, késelgetnek és dolgozni jönnek ide. Ilyen egyszerű.
máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 ha ez ilyen szép lenne...

Az a baj, hogy nem csak dolgozó Kínaiak jönnek. Velük együtt a Kínai titkosszolgálat emberei és a Kínai kommunista párt emberei.

Kina ugyanis külön szervezeteket működtek az emigránsok megfigyelésére, esetlegesen rosszabb dolgokra. Ebből már volt balhé Nagy-britanniától Ausztráliáig. Nyilván az M1 nem adta ezeket le...

A Kínai rendőrök is ezért jönnek. A Kínai dolgozókat megfigyelni, hogy itt se tegyenek a CCP ellen.


Most a környezeti kérdésekről nem is beszélek.

máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4: ez oké, nyilván nem kívánatos, de mi van ha a kínai pénzek helyett az EU-s pénzekre alapoznánk? Akkor egy halom migránst kellene beengedni, ami meg párhuzamos társadalmak kialakulásával, közbiztonság romlásával, gazdasági visszaeséssel (mivel nem dolgozni jönnének ide) járna.


Szóval melyik a jobb rövid és hosszú távon egyaránt?


Olyan variáció, hogy teljesen független, nincs, történelmi okokból...

máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bejártam szinte minden Nyugat-Europai országot plusz USA-t, Kanadát, Ausztráliát stb. és sehol nem éreztem veszélyben magam, és sehol nem tapasztaltam gazdasági visszaesést. Épp ellenkezőleg ezeket a helyeket jóval fejlettebnek találtam mint Magyarországot.


Ellenben arra is sok példa van, hogy milyen egy kommunista diktatúra csatlósának lenni. Azt újra soha.


Szóval egyértelmű, hogy az EU-t választom.

máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Épp ellenkezőleg ezeket a helyeket jóval fejlettebnek találtam mint Magyarországot."


És ezek az országok az arab/afrikai/pakisztáni migráció előtt nem voltak már eleve fejlettebbek, mint Magyarország, pl azért mert gyarmattartó országok voltak, minket meg mindenki lerabolt és kifosztott?


Nem lehetséges, hogy ez a fajta migráció (amikor papírok nélküli kétes származású embereket engednek be agyba főbe számolatlanul) csak visszavetette őket...?


"sehol nem éreztem veszélyben magam"


Senki sem állította, hogy Nyugat Európa teljes területe veszélyes lenne, vannak gócpontok, amik azok, de vannak még élhető helyek is. Te nyilván nem a gócpontokat látogattad. Hogy hol vannak ezek? Csak keress rá és megtudod, google a barátod, nem kell feltétlen magyar médiát fogyasztani hogy megtudd... Sok sikert a látogatáshoz!


"milyen egy kommunista diktatúra csatlósának lenni"


Pont olyan, mint egy másik hatalom csatlósának lenni, rossz. De jelenleg Kína tűnik a kisebbik rossznak, ugyanis nagyon messze vannak tőlünk :) Szóval nem tudnak nyomást gyakorolni ránk.

máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"pl azért mert gyarmattartó országok voltak, minket meg mindenki lerabolt és kifosztott?"

Izland, Írország, Finnország, Svájc, Kanada, Ausztrália, Norvégia, Svédország a kedvenc gyarmattartó országaim. Ezek közül több a 20. századig maga is gyarmat volt.

Igen jártam Arab meg Pakisztáni negyedekben. Jártam a Fideszes média által reménytelennek titulált Franciaországban. És? Semmi különöset nem tapasztaltam. Vannak feketék. Ettől még nem éreztem magam veszélyben. Vannak fekete buszvezetők, recepciósok, kasszások, pincérek stb. Sokan tudnak mit kezdeni magukkal.


A másik példa: az USA munkaerőpiacát hosszú ideje a bevándorlók segítik ki. Floridában rengeteg latin bevándorlóval találkoztam. Mind dolgozott.


"De jelenleg Kína tűnik a kisebbik rossznak, ugyanis nagyon messze vannak tőlünk :) Szóval nem tudnak nyomást gyakorolni ránk."

Nem így látom. Mutass egy fejlett országot, ami Kína szövetségese. Nincs. Csak ilyen csöves Laosz, Pakisztán meg a magától életképtelen Észak-Korea.

máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"pl azért mert gyarmattartó országok voltak, minket meg mindenki lerabolt és kifosztott" A valóságban inkább építettek, mint roboltak és fosztogattak. Afrika utoljára a brittek és afrancuák uralma alatt rendelkeztt gazadsággal. Érdekes a brittek tudtak termelni mega franciák is
máj. 8. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!