Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Judit: “amikor hazajöttü...

Varga Judit: “amikor hazajöttünk már Brüsszelből, és én államtitkár lettem, később pedig miniszter, akkor ő általában arra tekintettel kapta meg az állását, hogy én ebben a pozícióban vagyok” - ez rendben van, Fideszesek?

Figyelt kérdés
Magyar Pétert akarta így mószerolni, de a rendszert sikerült, amit szolgált.

márc. 28. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez így helyes, és is így tenném
Nem helyes de még mindig jobb, mintha gender lenne meg migráns
Nem, ez súlyosan elítélendő
Nem vagyok fideszes
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több öngólt lőnek Tóniék
márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul, nekem ebben a bántalmazott, ártatlan naiva szerepben nem tűnik túl hitelesnek.
márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a valo eletben ez nem igy mukodik? Barmilyen munkahelyen??? Gondolkozzunk mar el istenem… lassan mar az iskolaba is ugy tudod a gyereket betenni, hogy protekcio kell, de meg az ovodaba is ami egy jobb ovoda. Igy mukodik az egesz vilag. Ha nem a fidesz lesz hatalmon hanem egy uj part, akkor ez ugyanigy fog mukodni. Vilagszerte ez van
márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3:


Értem a véleményedet. Fideszes vagy egyébként?

márc. 28. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

@3 Nem igaz, nem az egész világ működik így, csak Magyarország, meg Oroszország, meg az összes többi nepotista autokrata pöcegödör a világon. Nyugati, normális országokban egyáltalán nem így működnek a dolgok. És igen, azt jól látod, hogy főként a fidesz miatt van ez. De az egyáltalán nem biztos, hogy más is ugyanezt az idejétmúlt nepotista, félfeudális rendszert akarná üzemeltetni. A kiskirályok kora már lejárt.

Ha meg mégis ezt erőltetné az új is, akkor azt is el kell zavarni a fenébe, hiszen erről szól a demokrácia. Ha valaki nem azt csinálja, amire megszavazzuk, akkor az kotródjon máshová főnököt játszani.

márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

"Mert a valo eletben ez nem igy mukodik? Barmilyen munkahelyen??? Gondolkozzunk mar el istenem"

Nem, normális helyen nem. Az én melóhelyemen erre külön figyelnek és figyelembe veszik, hogy ilyen ne legyen.

márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Móricz Zsigmond (jövőbelátó író): Rokonok.
márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7


Dehogy látott a jövőbe. Ugyanez ment akkor is.

márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!