Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Menczer Tamás államtitkár...

Chuck dorisz kérdése:

A Menczer Tamás államtitkár által a minap feltárt, magyarországi keresztényüldözés miatt elképzelhető, hogy a Kormány a Hungary Helps programot a nemzetközi színtérről átvezényli Magyarországra?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az elmúlt napok tapasztalata alapján feltételezem, a következő lépés, hogy betiltják a Halloweent, de legalábbis 18 éves kor alatt nem engedik.
2023. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretném, hogy mielőtt egy politikus ilyeneket beszél, legyen tisztában legalább az általuk szervezett népszámlálás eredményeivel, a nyivlánosan elérhető vallásos emberek számával és az egyházak látogatottságával. Ha ezzel tiszában van, akkor beszéljen keresztényüldözésről, de amig ez nem történik meg én addig fenntartom a jogot, hogy ma Magyarországon az állam által szervezett magyar (el)üldözés történik.
2023. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én helyesnek tartom, hogy a nemzeti dohányboltok mintájára a Nemzeti Múzeumot is bezárták a 18 év alattiak előtt. A Halloween egyelőre normalitás-konform, ha az LMBTQ tartalmát tekintjük. Vatikáni szempontból még vizsgálat tárgya.
2023. okt. 30. 13:43
 4/7 A kérdező kommentje:
A Kormány azt mondja, nem jól olvasták a népszámlálási adatokat, akik szerint csökkent a hívők száma. Szerintük nőtt.
2023. okt. 30. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen oktatás mellett nem csodálom, hogy nem jól olvasnak. Lehet tanárra is kéne költeni néha, hogy megtanuljunk jól olvasni.
2023. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Hungary Helps egy pénzmosó "show-hivatal". Azért hozták létre, mert a karitatív témák mindig érzelmi töltettel bírnak és lehet velük propagandát terjeszteni.

A kormány nem nyújt valódi segítséget sem az üldözött keresztényeknek, sem másoknak, csak esetenként odavág némi aprópénzt. Ellenben politikájával mélyíti a szakadékokat és a konfliktusokat. Ezek elfedésére hozza létre ezeket a kirakat intézményeket.

2023. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez világos, ami viszont nekem homály, hogy az objektív tájékoztatásról ismert ATV és annak Spirit műsorában mért van egy olyan műsorfolyam, ahol Azbej Tristan államtitkárt meséltetik ennek a show-hivatalnak az áldásos tevékenységéről. Meg persze van más műsor is, pl. a kínai állami rádió faximile kiadása, meg amit még nem ismerek. Németh Sanyi bácsi kérése ez a fia felé, hogy legyenek állami műsorai is a Spiritnek?
2023. okt. 31. 10:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!