Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a gondoskodáspolitikáért...

Mi az a gondoskodáspolitikáért felelős államtitkár?

Figyelt kérdés
2023. okt. 5. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy, a rengeteg fantáziabeosztás közül.
2023. okt. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eskü gondolkodáspolitikát olvastam és ELHITTEM, hogy van ilyen! Itt tartunk :-(


Én egyébként a cunamik elleni védekezésért felelős államtitkár szeretnék lenni.

2023. okt. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
A Magyar Haditengerészet főparancsnoki beosztása sokkal jobban fizetne...
2023. okt. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most hallom először ezt, de ha létezik is, akkor talán a "Szülőtartás", a Szociális Tv., a családok-magánszemélyek szociális ellátásáért kapcsolatos lehet a feladata, tehát hogy ez a terület működjön.
2023. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És gecc, rákerestem, tényleg van ilyen, Fülöp Attila az illető neve.😂😂😂 Elképesztő!

Ez egy ilyen "neve legyen a gyereknek" tipusú semmilyen beosztás milliós fizetésért.

Az tetszett, mikor a Fidesz verte a mellét, hogy olcsóbb parlamentet csináltak, mert újra 199 képviselői hely van csak. Ja, csak arról "elfelejtettek" beszélni, hogy soha ennyi államtitkár, helyettes államtitkár, kormánymegbízott, stb.. nem volt még az országban, mint most.

2023. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Létrehozták fű alatt az "alsó házat", - meg a jobb-, a balszélsőt és a hátsót meg az elsőt is...
2023. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egészséges országokban népjóléti minisztériumnak vagy szociális ügyekért felelős minisztériumnak hívják.

Elég elszomorító, hogy nálunk csak ilyen szinten van ez kezelve, pedig lenne mit csinálni.

2023. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, tahát van ilyen. És ez a valaki kiről/miről gondoskodik, és ez miben nyilvánul meg? Az kicsit kevés, hogy "ha Gyurcsány lenne, még szarabb lenne a helyzet."
2023. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!