Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Salgótarjánban befektetési...

Salgótarjánban befektetési célból megérné venni egy kisebb lakást?

Figyelt kérdés

A pénz természetesen megvan rá. Elég olcsók ott a lakások, nyilván nem véletlenül, de a jövőben van rá remény hogy fejlődjön a város vagy a térség?


Nem roma lakta részen vennék, én kb 80 kilométerre lakok onnan, autóval kb egy óra alatt ott vagyok. Kiadnàm albérletbe, ésszerű áron, gondolom nem könnyű ott bérlőt találni. Kicsit próbálok képbe kerülni hogy mi a helyzet jelenleg arra és mi várható.



2023. máj. 4. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Kb.70%-a" kisebbség". Nem javasolom
2023. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Befektetési céllal inkább nyaralót, garázst, üzlethelyiséget, esetleg présházat vegyél JOBB helyen, ne Salgótarjánban!

Gyakorlatilag ezeket is ki tudod adni, különösen a garázst és az üzlethelyiséget. A nyaralót és a présházat is, de az már macerásabb.

2023. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, inkább egy garázst vegyél, és azt add ki, még ha kevesebb hasznot is hoz.
2023. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Garázst Salgótarjánban?😆😆😆
2023. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne vegyél. A sok pesti befektető verte fel a lakás árakat, van olyan utca, ahol a lakások felét felvásárolták albérletnek.
2023. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
A sok birka garázs vásárló ne terjessze már a hülyeséget.
2023. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
4. Nem! Miért kell értetlenkedni? Hanem a salgótarjáni lakás árából egy garázst bárhol máshol. Tudna venni lakást Salgóban pl. 10-15 millióért, akkor azért a 10-15 millióért ne ott vegyen lakást, hanem más normális városban ugyanannyiért garázst. (Nyilván ugyanabban a városban nem ugyanannyiba kerül egy lakás és egy garázs.)
2023. máj. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Ne hagyd magad befolyásolni, mert lehet, életed legjobb döntését szalasztod el. Hévízről költöztem ide, a lakásom árából kettőt tudtam venni és még maradt is pénzem, hiteleimet mind kifizettem, a másik lakást pedig kiadtam. Kb 1 éve van kiadva, ugyanaz az albérlőm még mindig. Persze ki lehet fogni szemét embereket, de normálisakat is ugyanúgy. Én jobb színvonalon élek itt, több a munkalehetőség is, nem csak vendéglátás pl. Egy ismerősöm még inflációs pótlékot is kap a munkahelyén. Bérek nyilván lehetnének magasabbak. Egyike vagy talán az egyetlen olyan megyeszékhely, ahol még 8% körüli profitot hoz a lakáskiadás
2023. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Salgótarjánban ilyen sokan laknak albérletben?
2023. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

8.

"Ne hagyd magad befolyásolni"


Majd hosszasan megpróbálod befolyásolni a kérdezőt!!

2023. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!