Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most hétfőn missed ab-m volt...

Discovery00 kérdése:

Most hétfőn missed ab-m volt műszeres befejezéssel a 7. héten. Orális közösülés miatt vérezhetek szerintem, az gond?

Figyelt kérdés
Kövezzetek meg, de nem bírtuk tovább orális közösülés volt az én részemről neki, attól, hogy nekem is volt orgazmusom csinálhattam gondot? Utána kezdtem el vérzeni.
2015. aug. 23. 17:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekemis volt már sajnos missed ab om...8.hétbe :( a párommal nem bírtuk magunkkal igy mar alig 1 hét után volt szex.

Szerencsere semmi gond nem lett.

Nekem is elso baba lett volna :(

2015. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy missed ab.om, a 6.héten, mi sem vártuk ki az időt, amit az orvos javasolt, de nem lett probléma belőle.
2015. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,hogy ti is átestetek ezen :(
2015. aug. 24. 15:00
 14/20 anonim ***** válasza:

amig verzel huvelyi szex tilos mas mehet petting is

orgazmus akar almodban is lehet

soha soha nem okoz meddoseget aki ezt allitja buta

verboseg pont segit gyogyulni

2015. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezért lepontoznak de nem érdekel. Először is ne hallgass azokra, akik meddőséggel és egyéb hülyeséggel ijesztgetnek, úgy gondoják, hogy számukra mindenki nagy könyv szerint működik ha mégsem akkor selejt. Úgyhogy gondoltam írok én is, mint az egyik legnagyobb selejt, ugyanis mi már két héttel a műtét után együtt voltunk férjemmel, aminek jelenleg a 37. hétben, a pocakomban nővekedő kisasszony az eredménye. Mellegleg megjegyezném azt is, hogy én semmi féle felvilágosítást nem kaptam a kórházban távozás előtt, úgyanis egyetlen egy szakorvos, nem volt bent, aki meg bent volt az nem ért rá, tehát úgy bocsájtottak el a kórházból, hogy a papírra rá volt írva, hogy teljes mértékben tájékoztatva és felvilágosítva vagyok, amit persze alá kell írni ha haza akarsz menni...

A lényeg a lényeg, hogy nem, nem okoztál semmilyen gondot,ha úgy érzed, hogy jól esik, nem okoz fájdalmat és semmi probléma nem lehet belőle! :)

2015. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-ös válaszoló, de jó ilyet olvasni. Nekem 3 héttel ezelőtt volt missed ab műtétem a 8 hét után elhalt az embryo, de már túl voltam a 11. héten amikor észrevették :( nekem a doki 6 hónap szünetet javasolt az újabb próbálkozásig, szexet a vérzés elmúltával engedte, ez kb. a műtét után 2 héttel volt, hogy elmúlt. De azóta sem voltunk még együtt, mert én még nem állok készen rá. Szerintetek ki kell várnom azt a 6 hónapot? Nagyon soknak tartom, így is 9 hónap próbálkozás után jött össze a baba és elment. Ezért mondom, hogy jó olvasni a hozzászólásodat, mert aztmondta ha hamarabb esek teherbe 3-4 hónappal a műtét után nagyobb az esélye az újabb vetélésnek. De örömmel olvasom, hogy nálad nem így volt, sőt!
2015. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szedd vitamint es nem kell varni csak egy verzest annyi eleg
2015. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz! :) Igyekszem nem rettegni mindentől :) a testünk okos, ha nem vagyok készen a "dolgokra" jelez :)
2015. aug. 25. 19:02
 19/20 anonim ***** válasza:
16-os! Megmondom őszintén én soha nem értem ezt a 6 hónapot. Ha már elég nagy a baba mondjuk 6-8 hónap akkor megértem, hogy kell ennyi idő, de a 8 hétnél ezt irreálisan soknak tartom. Én az 5-6 között jártam mikor elvetéltem. Peteérés után igyál palástfű teát, az segíti a beágyazódást és erősíti a méhet. És ez a 3-4 hónap is hülyeség, már bocsi, nem a dokidat akarom leszólni csak tudd, hogy ezeket az időpontokat iszonyat nagy ráhagyással vágják hozzá az emberhez. Nekem az orvosom csak annyit mondott, hogy ha a test kész egy újabb terhességre, akkor bizony ott lesz az a baba! :) Szóval, ha úgy érzed, hogy itt az idő, kész a tested is és a leleked is neki vágni ennek az útnak még egyszer, akkor hajrá, ne érdekeljen, hogy ki mit mond vagy gondol, egyedül te és a férjed vagytok a lényeg! :) Sok sikert! ;)
2015. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Köszönöm szépen! Ez így van, neked is csak azt tudom írni, mint a 16-os válaszolónak! :) Sok sikert kívánok mindkettőtöknek, remélem hamarosan teljesül az álmotok! :)
2015. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!