Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 éve meddő vagyok, de már...

4 éve meddő vagyok, de már megműtöttek és végre lehet babóm, de közösülés után a sperma egyből távozik a hüvelyből, nem gond ez?

Figyelt kérdés
Anyi ott marad ami kell a teherbeeséshez.
2008. febr. 1. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fürge kis fickók egy része eljut oda, ahova kell, hogy megtermékenyítse a petesejtedet!Persze egy része kifolyik a hüvelyből, de nem "patakokban"! :)


Sok sikert!

2008. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm válaszodat ne nézz ám bolondnak tudom hogy egy része kifolyik csak én már annyit szenvedtem babaügyben hogy már mindentöl parázok.
2008. febr. 1. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nézd nem kell szenvedni, hanem a sikerre gondolni, minden kudarcélményeddel csak nőveled a keserűségedet és igy hogy jöjjön az édes?

gondolatban játsz el, hogy már megvan, mennyire örülsz neki, mennyir vágysz rá, és szeretnéd őt!

ha kell imádkozz! ha hiszel!

minden egyes napod az öröméről és szeretetéről a megfogantatásáról szóljon, és ha kéred megkapod!

légy alázatos!

ui: pocold alá egy párnával és a lábadat tedd magasba maradj igy egy ideig

2008. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy úgy vetted ki a szavaimból, hogy én bolondnak nézlek! Én egyátalán nem gondoltam semmi rosszra, csak egy kicsit fel akartalak vidítani! Bocs!


De hidd el, minnél többet görcsölsz ezen a teherbeesés dolgon, annál tutibb, hogy nem fog összejönni!

2008. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne keseredj el! Mi is 5 éve probálkozunk. Nekem sajnos vetéléseim is voltak. Nem gond ha a sperma egy része távozik, ezen ne aggodj. Probáld "elfelejteni" az elmúlt 4 évet, élvezd az együttléteket és meglátod meg lesz az eredménye. Én el szoktam képzelni, hogy már meg van a kisbabánk és a karomban tartom. Persze nem görcsösen akarom ezt az egészet. Sok sikert!
2008. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mindenkiből távozik, nem marad a hüvelyben az összes... Azon kívül, amit te látsz, a lényeg elindul a cél felé, de éppen ez a titok, hogy te ezt nem láthatod...
2008. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én olvastam erről. Vannak pozíciók, amelyekkel könnyebben lehet teherbe esni. Általában azok ahol a hímvessző közelebb van a méhszájhoz. (Pl.: hátulról vagy ha te fekszel a hátadon és felemeled a lábad.) Ilyenkor a sperma könnyebben éri el a célját.  Egyébként rá is lehet segíteni azzal, hogy aktus után gyertyát állsz vagy megemeled a csípőd egy párnával és így maradsz egy kicsit mielőtt mosakodni rohansz. Sok sikert.!
2008. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszotokat
2008. febr. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!