Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most hétfőn missed ab-m volt...

Discovery00 kérdése:

Most hétfőn missed ab-m volt műszeres befejezéssel a 7. héten. Orális közösülés miatt vérezhetek szerintem, az gond?

Figyelt kérdés
Kövezzetek meg, de nem bírtuk tovább orális közösülés volt az én részemről neki, attól, hogy nekem is volt orgazmusom csinálhattam gondot? Utána kezdtem el vérzeni.
2015. aug. 23. 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%

mivel a szex bármely formája vérbőséget okoz odalent így igen !!!

szal bírjátok már ki a biztossági időt szex és tsa nélkül - nem véletlen van az !

a belső sebeknek kell az idő gyógyulni !

ha folyamatosan vérbőséget okozol sokkal lassabb lesz a gyógyulási folyamat amit gondolom te sem akarsz !

2015. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Hogy egy - a honlapján levő fórumon is válaszolgató - nőgyógyászt idézzek szabadon: intelligenciádat leginkább egy hintalóéhoz tudnám hasonlítani. Egyetek, menjetek el moziba, bírjatok ki egy kis időt szex nélkül...
2015. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Nemcsak a gyógyulási folyamat lehet lassabb, meddő is lehetsz, egyéb komplikációk is felléphetnek.
2015. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudom...tudom... biztos én vagyok az első aki ilyet tettem, és máris nincs agyam, továbbá meddő is vagyok. Végül is én kérdeztem viseljem a válaszokat...
2015. aug. 23. 18:11
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Bocsi, kicsit durván fogalmaztam. Tényleg vigyázz ezzel, egy alkalom nem a világ vége, de tényleg komoly bajok lehetnek belőle. Vigyázz magadra!
2015. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem gond. Az orgazmus enyhe méhösszehúzódásokkal jár, ezért vérzel jobban. Orális szextől semmi bajod nem lesz, ahogy az orgazmustól sem, a hüvelyi szex a méhszáj regenerálódása érdekében kerülendő az előírt ideig.
2015. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igyekszem.... egyszerűen rám tört... és legalább kicsit elfelejtettem, hogy nem egy selejt senki vagyok... de így, hogy azt a választ kaptam, hogy emiatt meddő is lehetek, nagyon nem segített. Saját magam hibájából vehetem el magamtól azt a lehetőséget, hogy gyermekem legyen. Amúgy is rettegek attól, hogy már nem i lehet babám. :( első baba lett volna és nem maradt meg :( selejt vagyok :(
2015. aug. 23. 18:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy selejt! Csak hallgass az orvosra és vigyázz magadra!


A bunkó paraszt voltam.

2015. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
értem, az orvos erre nem tért ki, hogy ez nem lehet én meg tudatlanul viselkedtem
2015. aug. 23. 19:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem csináltál, kérdező, és az orgazmustól nem leszel meddő. Hülyeségeket irkáltak neked, paraszt stílusban, ettől nem neked kell selejtnek érezni magad...A spontán vetélés sokkal gyakoribb, mint gondolják, ha 2-3 héttel előbb történik, lehet, hogy rá se jössz, hogy babát vártál. Ettől még simán szülhetsz egy focicsapatra való gyereket, pláne, ha ennyire odavagytok egymásért a pároddal.:-) Nyugi, fel a fejjel!
2015. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!