Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van annyi vàltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi vàltoztatni nem akaró férfi?

Figyelt kérdés

Van amelyiknek csak le kéne fogynia. Tényleg nehéz lenne egy diétás étrend alapján élni? Sportolni vagy heti 4x lemenni 2 órát a kondiba?


Jobb várni a csodát hogy valaki elfogadja őket dagadek testtel? 20,30,40 évesen is jobb várakozni magányosan mint felkelni a kanapéról és cselekedni?



ápr. 9. 05:38
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
59%

29

Jó a genetikam, de akkor sem érdekel a dolog. Sportolok mást, szerencsére alapból formás vagyok, kevés zsírral. De pont emiatt minek kínozzam magam kondival, ha kb bármilyen sporttól(amit meg élvezek is), formálódom?

Nem értem a kérdez öt. Engem nem érdekel, ha valaki nem sportol/edz. Ő dolga. Ha nekem nem kell valamilyen ember, akkor keresek olyat, akivel azonosulni tudok azt kész, nem haborgok, hogy ki miért nem olyan, amilyennek én akarom.

ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
28%

31


Sérti őket, hogy az incelek átlátnak rajtuk, látják a nők valós természetét.

Ez nagyon bosszantja őket. Jobban megvoltak amíg a csúnya srácokat egyszerűen lelúzerezték s azzal le is volt tudva minden. Ez a változás nem jött jól nekik.

ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
41%
Ma már a konditerem inkább szépségszalon vagyonokért. Sajnos alap követelmény a sportos test a férfiaktól, ezért szenved ott a 80%-uk.
ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
54%

Én amikor elkezdtem terembe járni családos férfiemberként, igen jó eredményeket értem el. Szálkás, izmos lettem. Sokkal fiatalabbnak, fittnek, egészségesebbnek éreztem magam.


A libidóm megugrott, erre a feleségem azt javasolta, hogy hagyjam abba, mert a havi egyet még bevállalja, de a heti egy már nagyon sok neki. Azért vannak nők na! 🙄 Itt meg egy csomó feleség azon panaszkodik hogy hozzájuk sem ér a férjük.

ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
42%

34


Szhar genetikával járhatsz, nem fogsz jobban kinézni. Csak felerősíti az szhart ami az alap.

ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
74%

34

Ezt a not te választottad és azt is, hogy a kb nulla szex ellenére vele maradsz

ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
54%

35. Irigykedünk? 😆 Korosztályomra köröket verek, hozom a 30-as szintet. Nem kell védekeznem a külsőm miatt. Hogy ez benned milyen negatív gondolatokat kelt, hát ezzel neked kell megbirkóznod! 😊


36. Ez így van, nem is okolok senkit! 👍

ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
72%
37# szerintem nem irigykedik senki csak gondolom rohadtul el vagy szállva magadtól.
ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
74%
A genetikádon nem tudsz változtatni. Az emberek többsége pedig szerintem kihozza azt az átlagos maximum szintet amit a genetikája megenged. Elképesztő tehetségek csak max 1%-a a lakosságnak, értsd max 1%-nak van olyan genetikája, hogy profi sikeresen testépítő, zenész, énekes, modell, fotballista vagy akár tudós, üzletember legyen. Ezért van az, hogy a vagyon 97%-a a Föld lakosságának 1%-a kezében van. Ennyire ritka a különleges adottság. A többi csak szürke átlag.
ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
38%

38. Engem világi toleráns, kooperatív, nem tolakodó embernek ismer mindenki. Ha megnézem a világot, dologtalan, nulla, ingyen élő senkik verik magukat,sztárként emlegetik magukat, akkor amit én már letettem az asztalra egyéni és társadalmi szinten... Szóval egy noname fórumon picit büszkélkedhessek már vele.


Nők? Alkesz apukák lányai, toprongy agresszív majmok feleségei, mentálisan sérült lányok, anyák... Egy picit lássanak már túl a ködön hogy bizony vannak értékes férfiak is a világon. Oké, ez a gyk, itt csak lúzerekhez, incelekhez, szerencsétlenekhez van szerencséjük(szerintük). Tudom hogy a siker, a munkával elért célok kiírása irritáló. Én erre azt mondom, el kell gondolkodni azon, hogy magában a személyben mi okozza az irritációt. Melyik saját tulajdonsága?

ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!