Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van annyi vàltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi vàltoztatni nem akaró férfi?

Figyelt kérdés

Van amelyiknek csak le kéne fogynia. Tényleg nehéz lenne egy diétás étrend alapján élni? Sportolni vagy heti 4x lemenni 2 órát a kondiba?


Jobb várni a csodát hogy valaki elfogadja őket dagadek testtel? 20,30,40 évesen is jobb várakozni magányosan mint felkelni a kanapéról és cselekedni?



ápr. 9. 05:38
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
76%

Na, cimbora, ha ilyen okos vagy fizesd csak mindenkinek a sportbérletét, sporteszközeit, ételeit.


Kritizálni, fikázni könnyű.

ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%
Nem a vészesen elhízott kategória vagyok, inkább ,,csak" hasas, de én speciel azért nem tudok leállni mert erősen depresszív hajlamú vagyok, és nincsen túl sok örömforrásom a zabáláson kívül.
ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
85%

Miért gondolod azt, hogy aki incel az törvényszerűen kövér? És miért gondolod, hogy aki kövér az törvényszerűen incel?

Ne legyél már idióta...

ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
57%
11. Én újra elkezdtem magammal foglalkozni 48 évesen. A genetikám átlagon felüli. Viszont személyi edző havi 60EFt. Kondi bérlet 16EFt, a kaja és a társai olyan 80EFt, már mint a plusz. Lazán 150EFt hogy még haladjon is az ember. Heti 3X 3 óra úgy, hogy családom van, fő és másodállás. Viszont az picit lza, amikor itt a gyk-n is leírják már a 35 éveseket is, én meg majd 50 évesen villantok egy 30 éves testet. :) Aztán itt kezdődik az, hogy 20 évesen még mindenki jól néz ki, de majd nézd meg 40 felett a nőket és a férfiakat. Aki itt kinéz valahogy, nála a pont!
ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 denumer ***** válasza:
41%
Amiért ugyanannyi nő is. Mert az átlag magyar akaratgyenge. Ha senki nem enne fölösleges cukros sząrokat és mindennap csak fél órát kocogna nem is lennének elhízott emberek. Ehelyett talál magának valami ostoba kifogást és szidja a sorsot a tehetetlensége miatt.
ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
53%

15. A többség max 3 napig optimista, és 3 napra változtat. Utána ugyanaz az élet megy tovább. Persze mindig a pasik meg a nők, na meg orbán meg soros meg putyin tehet minderől. Csak ő miattuk rossz nekik, ők nyomják el őket, iszonyatos a terror ebben az országban! Ha ez nem lenne, a boltokban sem az élelmiszeripari hulladékokat vennének, meg nem mindenhova autóval járnának.

Érzelmileg is brutális ez a terror! A párkapcsolat jelenleg a központi elnyomás miatt csak a kezdeti szexre fókuszál. Ha nem lenne orbán, akkor minden más lenne, akkor mindenki hűséges lenne, 3 gyereket vállalnának, eljárnának mozogni az emberek. Reméljük hogy a Megváltó, magyar péter megváltoztat mindent! :D


Nem lesz 40 felett a fél ország cukorbeteg, túlsúlyos, szívbeteg. Ehhh, erről mindig más tehet nem az egyén.


Bocsánat hölgyeim, ez csak a férfiakra vonatkozott, ti 90 évesen is fittness modellek vagytok, minden külső és belső jó tulajdonság alfái, omegái.

ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
70%

Na én a politikán, lustaságon, meg egyéb lózungokon kívül mást hozok ide:

Az irgalmatlan mértékű gyógyszerzabálást, ami ömlik az emberekre akaratlanul is.

Fiatalon már doppingolja magát, amikor én anno 30 éve: akkora erő volt bennem mindenféle szar nélkül, hogy többet ártottam vele, mint bármi más.

Ha már fiatalon elhízott valaki, az nekem a mai napig rejtély.

Én most 50 évesen se vagyok dagadt, bár a régi energiám már mutatóban sincs meg sajnos. :(

ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 denumer ***** válasza:
100%
#17 A különbség annyi, hogy a te fiatalkorodban nem volt annyi szemét az ételekbe keverve, mint most. Gyerekként én is háztáji disznó és csirkehúst ettem, de amióta nagyszüleim meghaltak már nincs állattartás és vehetem a boltban a szemetet.
ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Ebben szerintem az is kozrejatszik, hogy az átlag ember sokat dolgozik, relatíve kevés pénzért, szar az életkedve, nincs ideje, persze, hogy a 12-16 óra munka mellett, amit meg sem fizetnek, nem arról fog fantazialni, hogy még két órát eddzen utána.
ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk nem életcélom heti 4-szer kondizni mert én más mozgás formát szeretek csinálni pl túrázni, sétálni. Tudom hogy ettől nem lesz chad testem de akkor is.
ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!