Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi nem szeret változtatni / tovább tanulni az hány nőnél kuka?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy szakmája és érettségi. 10 éve egy helyen dolgozik hiányzás nélkül 300 körüli nettóért. De minden nő azt várnà hogy nappalin csinálja meg diplomát, tanuljon meg 2-3 nyelvet. Kockáztassa a lakhatását hogy még az alvás helyett is tanuljon vagy menjen másik mellék munkába. Közben nyilván a fő munkahelyén figyelmetlen lesz. Kirúgják , és mivel tiszta egyedül van segítség nélkül és csak egy bérelt lakásban van megtakarítás nélkül…. Még az is lehet hogy utcára kerül ez miatt. Tényleg kockáztasson azért hogy hátha előrébb jut a csöppet és akkor majd megfelel majd egy nőnek aki egy gyufat nem tenne keresztbe?
febr. 20. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
71%
Ez a gondolkodásmód kuka, de ez egyből. Valószínűleg mindenkinél.
febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:

1


Kifejtened bővebben ? Szóval alvás helyett is tanulni kell ? Nem számít ha hajléktalan lesz valakiből ? Lényeg hogy próbálkozott ?

febr. 20. 08:02
 3/82 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az nem szimpatikus, ahogy kiforgatsz/kiélezel mindent csak hogy kifogásokat gyárts. Nyilván senki nem várja el, hogy hajléktalan legyél.

Az sem reális, hogy teljes munkaidő mellet nappalin diplomát szerezz és megtanulj mellé 2-3 nyelvet. Nem tudom, ki mondta neked, hogy ez elvárás, de gondolom senki és csak hergeled magad.


Az eredeti kérdésre a válasz: van szituáció, mikor engem pl nem zavarna. Ha szereti a munkáját, nem panaszkodik miatta, nem okoz neki gondot, ha én többet keresek/fejleszteni akarom magam.


De ha csak ez a vagdalkozás meg önsajnáltatás menne, az nagyon nem oké.

febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
45%

#2

Kifejteni bővebben.

33 évesen lettem egyedülálló anya, két gyerekkel. Ez után szereztem új szakmát, vállalkozó lettem, saját lakást vettem. Hobbi szinten elkezdtem nyelvet tanulni, meglett két B1 nyelvvizsgám. Ez után elkezdtem hobbi szinten foglalkozni a fotózással. Azóta díjakat nyertem, és rengeteg felkérést kapok esküvőkre, babafotózásra, stb. Tehát már ez is hoz pénzt, nem keveset. Közben mellesleg felneveltem két gyereket egyedül, mindketten kapnak egy-egy kisebb lakást. Ezeket addig kiadjuk, amíg nincs rá szükség. A kisebb jövőre érettségizik, a nagyobb egyetemista. Nem mostanában fognak kirepülni.

Ezt így egyedül, nulla segítséggel, se az exem nem segített, se nagyszülők, se senki. Volt, hogy évekig nem volt egy gyerek mentes napom, amíg kicsik voltak.

Nem a puncival hoztam össze. Van egy nagyon jó barátom, illetve a felesége is a barátnőm. Ő most szerzett diplomát levelezőn. Két állása van, mert tűzoltójént éhen halna. Meg van hàrom iskolás korú gyerekük. A felesége a gyed alatt szerzett új szakmát, konkrétan elvégezte a tanárképzőt.

Végtelenségig lehetne sorolni.


Erre itt egy életerős fiatal férfi, aki úgy sír, mint a fürdős, hogy azért nem tanul, mert nem tudna csicsikálni, kirúgnák, hajléktalan lenne, meg mindenféle baromságot. Ennyire életképtelen ember ne is szaporodjon!

febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:

3


Ezek nem kifogások


Ezeket a szövegeket mondták már nekem rokonok , ismerősök és itt a gyakorin a válaszolók is! Nem magamtól találtam ki.

febr. 20. 08:20
 6/82 A kérdező kommentje:

4


Nagyon ügyes és szerencsés vagy hogy ez sikerült. Ez a te életed. Ne ebből indulj ki!


Most ha nekem a genetikai öröklés azt hozta hogy 20 cm a farkam , attól nem fogom ezt alapnak venni. És az összes férfit akinek kisebb van azt szarnak mondani.


Minden ember más. Más lehetőségekkel.


Nekem ha tetszik egy nő én nem akarom megváltoztatni semmiben. Fordított esetben meg mi kapjuk a bevásárló listát aminek meg kell felelni vagy off.

febr. 20. 08:29
 7/82 anonim ***** válasza:
56%
Én két diplomát szereztem munka mellett levelezőn, úgyhogy ezek számomra csak egy lusta ember kifogasai. Én nőként nem várok el tőled semmit, de ha egy férfiban nincs ambíció és fejlődési vagy, akkor nem lesz számomra vonzó.
febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
58%
Van amiért áldozatot kell hozni. Semmi sem hullik csak úgy az öledbe. Amit te leírtál az meg csak a kifogások hegye, hogy miért ne változtass. Vald be, neked ez így bőven megfelel. De ne irigykedj azokra akiknek sikerült.
febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
66%

3-as vagyok, sajnálom, hogy semmi nem jött át abból, amit a 4-es leírt.

Ez nem szerencse. Akarsz, vagy nem akarsz, ennyi. Te nem akarsz. Ezért nem a nők a hibásak.

febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
54%
Ebben semmi szerencse nincs, kizárólag a te szorgalmadon múlik.
febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!