Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell ahhoz, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egy nő beleszeressen egy férfiba?

Figyelt kérdés
márc. 28. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Profin elkészített ételek. 🍝


+



(humor, vonzalom, megfelelő személyiség, pozitív kisugárzás, intelligencia, céltudatosság, udvariasság, megfelelő kommunikáció készség, tisztelet, megbízhatóság és ilyen dolgok összessége)

márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Pénz
márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Egzakt válasz nincs erre a kérdésre, mert nem tudhatom, hogy X-be is azért szerettek-e bele, amiért Y-ba.


De az esetek egy jelentős részében a magabiztosság és a dominancia fontos szerepet játszik a szerelem kialakulásában. Anélkül a jó fej tulajdonságok sokszor csak arra jó, hogy a csaj haverként tekintsen a srácra.

márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Csoda? :)
márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Fogalmam sincs, miért lettem szerelmes belé. Azt hiszem, először arra lettem figyelmes, hogy milyen udvarias. Már majdnem félénk. Milyen kedves az emberekkel. Aztán arra, hogy milyen szorgalmas. Jól dolgozik. Munkahelyen találkoztunk. Egyszer csak elhívott sétálni, akkor megláttam, hogy mennyire vonzó. Milyen szép a mosolya, a szemei. Utána tartott úgy pár másodpercig beleszeretni :D


Mindenkinek nagyon egyéni ez szerintem.

márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

20 centi

1 Misi havi nettó

Lakás /sportautó

Jóképűség , diploma, humor, vékony testalkat, magasság

márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#6


Sokra megy a diplomával, ha valami büfé szakon végzett. Akkor már inkább egy emelt szintű matematika érettségi, ami valódi tudást mutat.

márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
#7😂🤣
márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok pénz és makulátlan külső. :)
márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

-ne legyen taszító

- ápolt ( büdös száj vagy egyéb részek red flag)

-tudjon főzni

- ne legyen primitív

-legyen humora

-MEGBÍZHATÓ

-legyenek előtte célok

- akarjon engem

- akarjon gyereket

- ne legyen bántalmazó

-ne akarja hogy én udvaroljak, ne adja nekem át a férfi szerepet.

- ha wellnesezni megy, vagy nyaralni, akkor velem szándékozzon és ne a barátjával.

- legyen egy kedves , empatikus, egyenes ember , aki ha kimond valamit, az úgy van mert tartja a szavát.

márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!