Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő teljesen más, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő teljesen más, mint az eddigi barátaid/barátnőid, akkor is van esélye, hogy beleszeress?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Persze, hogy van.
2018. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van. Nem véletlenül volt barátnők a volt barátnők.
2018. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanolyan lenne az azt jelentené, hogy semmit sem tanultam...
2018. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Természetesen!

Nem csak egy adott személyiség és/vagy külső lehet vonzó. Van, akiben ez fog meg, van, akiben az. Persze, ez nem jelenti azt, hogy bárkivel össze tudnék jönni, de egyáltalán nem kell, hogy ugyanolyan legyen, mint az előző.

2018. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet konkrét kérdést feltenni?

"Géza előző barátnőjének zöld körmei voltak, nekem meg sárgák. Szerintetek szeret, vagy csak sekszet akar?"

2018. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem a kinézet a kérdés itt :D Hanem más dolgok
2018. aug. 8. 12:26
 7/16 anonim ***** válasza:
mint pl? ....
2018. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beszélj róla... meghallgatunk.. Meglátod jó lesz beszélni róla, kibeszélni magadból...
2018. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval, ha én eleve teljesen máshonnan jövök (országrész, környezet, család stb), mint a barátai, meg az exei, nekem nincsenek olyan élményeim, mint neki, mert nekem nem volt lehetőségem rá, de az nem jelenti azt, hogy én nem akartam soha, és most sem, vagy a jövőben azokat a dolgokat, így olyan, mintha nekem unalmas lett volna az életem, pedig nem, csak máshogy szocializálódtam, mert másféle emberek vettek körül.
2018. aug. 8. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!