Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz azt elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz azt elképzelni, hogy egy csinos nő beleszeressen egy tök átlag esetleg túlsúlyos férfiba?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem nehez en megtettem, aztan atvert, hulyenek nezett fel evig, erzelmileg megcsalt,szoval semmivel sem jobb egy atlag pasi, mint aki jol nez ki.

Mind ugyanolyan.

2022. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem elképzelhetetlen, csak valamibel ritkább, mint a hasonló-hasonlóval felállás.
2022. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.
2022. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem elképzelhetetlen, mert lehet más ízlése bárkinek, mint a fősodrat, de azt azért be kell látni, hogy nem gyakori jelenség... ha meg vki kövér és vékony nőt szeretne - joga van ahhoz, hogy ilyen ízlése legyen, és addig semmi baj nincs, amíg nem hisztizik meg nem a nőket sértegeti, ha nem jön össze.
2022. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak jó nők akik a szemuveges 60 kilos ferfiakra buknak .. tehat valtozo kinek mi jon be.
2022. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez pont, hogy nagyon gyakori jelenség.

Legalábbis én nagyon sok pár látok az ismerőseim között és az utcán is, ahol a nő kimondottan csinos, a férfi meg nagy jóindulattal is max. átlagos.

Amúgy alapjáraton ezzel szerintem nincs baj, nekem is ilyen típusú férfiak jöttek be mindig, mert előbb fog meg a személyiség, utána meg már úgyis vonzódom hozzá. A probléma ott van, ha a férfinál elvárás, hogy modell kinézetű nője legyen, míg ő semmi energiát nem fektet a külsejébe. Vagy amikor megy a kettős mérce, és megszólnak egy nőt, ha nem top kinézetű, miközben a férfiaknál ezt nem várják el.

2022. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dagadt faszi kotekedos nincs tapasztalata kapcsolatban. Turdlmetlen gyoker
2022. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!