Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 21. századi sikeres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21. századi sikeres, csinos, fiatal nő szemében sikernek számítana, ha egy pasi hasonló életútat járna be, mint Andersen?

Figyelt kérdés

Hans Christian Andersen-re gondolok.


"Híres meséi: A kis gyufaáruslány, A császár új ruhája, A tűzszerszám, A rút kiskacsa, A kis hableány, A rendíthetetlen ólomkatona, A Hókirálynő."


Forrás: [link]


2022. okt. 25. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Nem. 2022-ben meséket írni, és azzal sikeressé válni ciki. Menőbb, ha valaki focista, YouTuber stb...
Igen. Semmi baj nincs a meseírással.
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert szerinted a ma élő írók egytől egyig egyedülállóak?
2022. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem önmagában az íráson van a hangsúly, hanem a meseíráson.
2022. okt. 25. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
meséket is írnak manapság is
2022. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam egy meseíróval. Tök jó pasi volt. (Munka kapcsán, nem randin.)
2022. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
J.K. Rowling is mesét írt (H. Potter) és szerintem egy cseppet sem bánta meg 😂 (anyagilag sem) Ha ez a munkád, ezzel keresed a pénzt akkor nem tökmindegy romantikus drámát, vagy meséket ír valaki?
2022. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rowling érdekes eset. Eleinte a kiadó titkolni akarta, hogy női szerzőről van szó. Ezért került a könyv borítójára a J.K. Rowling felirat, mert ebből nem lehet kiolvasni, hogy az illető nő. Hihetetlen, hogy a 90-es évekbeli Angliában ez megtörtént.


Ez most csak úgy eszembe jutott.

2022. okt. 26. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne probléma az, ha valaki meséket ír? A legtöbb nő szemében sztem még szimpatikus is lenne - nyilván, ha valaki ilyen esze semmi, dugd meg jól típusú alulöltözött proli insta k...kra hajt, akkor kisebb eséllyel tud bevágódni náluk meseírással.
2022. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen ismerem pl. A KUFLIK és a Kicsibácsi-Kicsinéni és Imikém, a bádog nyúl szerzőjét- normális ember, jó családapa- szóval igen, lehetséges boldogulni, kapcsolatban élni még meseíróként is.


(A meséin meg felnőttként is szakadni lehet a röhögéstől, szóval magánemberként is van humora)

2022. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!