Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extra molett hölgyek,szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra molett hölgyek,szóba állnátok egy férfival,ha leszólítana benneteket az utcán ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Többször voltam már úgy az utcán,hogy nagyon megtetszett egy hatalmas idomokkal rendelkező nő,de cikinek találtam megszólítani.Féltem,hogy azt hiszi csak szórakozom vele.Mi van ha van társa? Sokszor megbántam utólag,hogy nem szólítottam le ilyen hölgyet,mert vonzónak találtam és szívesen megismertem volna.Mi a véleményetek?

2023. aug. 8. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Áldás, békesség, szívem egyetlen púpja.
2023. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel nem vagyok beljebb....Olyan nő válaszának örülnék,aki olyan alkatú,mint amilyent a kérdésemben felvázoltam.
2023. aug. 8. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
De ez a topik még mindig nem társkereső, Fatfan.
2023. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is társkereső kérdést írtam ki.......
2023. aug. 8. 15:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy egy extra molett nő sem írta meg a véleményét,álláspontját a kérdésemmel kapcsolatban.Pedig valóban nagyon érdekel a téma.
2023. aug. 10. 08:27
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért, mert nem sok extra molett nő jár erre az oldalra.
2023. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nyitott lettem volna rá, mikor ismerkedős fázisban voltam :)

Ha látsz egy nőt aki bejön, szólízsd meg, ha elutasít ez van, még mindig jobb, mint utólag bánni, nem?

2023. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazad van,csak cikisnek tartom.Nem vagyok már fiatal....

Régebben egyszer megtettem,s a hölgy azt hitte ugratom.Extrém kövér volt,nem hitte el,hogy tetszik,s komolyan gondolom.

2023. aug. 10. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

nem én, de közeli barátnőm sajnos nagyon elhízott (60kg volt, most majdnem 100al több) Ő mondta egyszer, hogy biztosan nem állna szóba olyannal, akinek így tetszik, mert ott valami baj van a fejben :D


(tényleg nem én vagyok, szall nem kérek privit :D )

2023. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Téved a barátnőd.Attól,hogy valakinek tetszenek a nagyon kövér nők,miért ne lehetne normális?Azért mert eltér az ízlése a közízléstől? Ilyen alapon akinek a kismellű,fiús lányok jönnek be,az nem normális? Vagy akinek a nagyon izmos nők?
2023. aug. 10. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!