Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mitől reked meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mitől reked meg nálatok az érzelmi rész?

Figyelt kérdés
Ha csak elvagytok a baratnőtökkel nemlettetek szerelmesek. Mitől alakult így? A nő nem volt elég jó érdekes belsőleg?

2023. aug. 7. 10:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Amikor csak dugásra kell, nem családalapításra.
2023. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel előrébb a válasszal, csak önbizalomhiányod lesz. Fordítva nézd szerintem. Neked is van olyan, aki téged nem fog meg, másban meg nem tudod megmondani mi, de húz.
2023. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1 es es ha a barátnőd nem kötődsz hozza attol független hogy nem szereted?
2023. aug. 7. 11:14
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

"Amikor csak dugásra kell, nem családalapításra."

Vagy amikor csak családalapításra jó, de szexuálisan nem nagyon hoz izgalomba.

2023. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
ebben az esetben csak külsőre volt vonzó az illető, és miután megismertem érzelmi része valószínűleg csalódás volt...legalább is számomra.
2023. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Na de ha csalodas miert teszitek meg baratnonek?
2023. aug. 7. 11:47
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

aki megteszi, az utálja a magányt vagy a szex-nő nélküli életet, illetve jobb mint a semmi...vagy örül h talált valakit és az sem számít ha nincsenek érzelmei..mert kit tudja...lehet sosem talál mást...


Szóval!


Ha nem félsz tőle, nincs mitől tartanod, hogy erőszakos lesz...akkor!


Légy felnőtt érett határozott ember, és ülj le vele és mond el neki az összes problémádat, mert így csak találgatni tudsz.


Ha nem mersz leülni vele beszélni a problémáidról akkor te is ugyanúgy tartasz attól h egyedül maradsz..

2023. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Senior Séf ***** válasza:
89%
Ha nem szeretem azt az embert, aki mellette leszek.
2023. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenki azt kapja akire vagyik , azzal van ami jut neki.
2023. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
17%
Mert vannak előzetes tapasztalataik..ezért! Én nőként írok régóta vagyok hazassagban és a férjemet azt érzem,lassan érzelem mentes lesz..van mellette szeretőm mert hiányzik vki emberileg és ő is jól érzi magát velem, és vele a szex pedig tökéletes kielégülés
2023. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!