Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ez már a társkeresésre is rányomja a bélyegét?

Figyelt kérdés
Nagyon kedveltem egy nőt, de sajnos tavaly elhunyt, a vonzalom viszont nem múlt el. Ez a probléma már olyan méreteket öltött, hogy csak azért szimpatikusak nekem egyes nők, mert úgy néznek ki mint ő, illetve eleve olyat keresnék aki hasonlít rá. Abban bíztam, hogy majd alábbhagy a dolog aztán elmúlik, de már hónapok teltek el. Mit lehetne ez ellen tenni?

2023. aug. 7. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szakember. Ennyit tudsz tenni, mert egyedül úgy tűnik, nem tudod elengedni.
2023. aug. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Keress hasonlo kulsejut. Csak neki ne mondjad….
2023. aug. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem évekbe telt felejteni, eléggé felülírta egy lány az ideálomat. Az idő végül segített, csak elég lassan.

Azzal viszont gyorsítottam, hogy elkezdtem csak simán beszélgetni mindenkivel, aki legalább kicsit is szimpatikus. Tehát eljártam programokra, segítettem másoknak, barátokkal elmentünk nyaralni, stb. stb... tehát nem egyedül tölteni az időt agyalással, hanem nyitottnak lenni, hagyni hogy érjen új input. Eleinte semmi kedvem nem volt ehhez, nehéz volt elkezdeni, aztán pár alkalom után már ment, és rá tudtam kapni, jó volt megismerni új embereket, és mai napig is tartjuk többekkel a kapcsolatot.


Másrészt az sokat segített, hogy belegondoltam, hogy mennyi időm ment el a kukába fölösleges gyásszal. Ezt senki nem adja vissza. Ezalatt tanulhattam volna, utazhattam volna, stb. tehát elkezdtem sajnálni az időt arra, hogy passzív depresszióval menjenek el hónapok. Próbáltam találni olyan célokat, amik húznak, hogy legalább legyen valami, amit fel tudok mutatni, és hasznos dolog legyen. (pl tanfolyam, nyelvtanulsá, stb.) Ez is kizökkentett, mert lett új rutin.

2023. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt te ismerted? Vagy távolról idealizáltad?
2023. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet még kell idő. Addig ne is ismerkedj. Várj még vele.

Nekem ma egy éve hogy meghalt a párom. 5 évig voltam vele. Abszolút nem állok készen kapcsolatra még.

N 31

2023. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

Mondjuk ez más mer mi jó kapcsolatban együtt is voltunk.

2023. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!