Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú évek után elkezdtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú évek után elkezdtünk beszélni exemmel, találkoztunk is. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ő hagyott el engem anno. Én úgy érzem nekem Ő volt a nagy Ő. Megbeszéltük a dolgokat, de úgy érzem nem tudok neki soha igazán megbocsájtani! A vágy újra megvan,de félek is ebbe újra belemenni,sex nem történt..próbáljuk megállni,hogy ne legyen semmi, de nehéz...mit tennétek pasiktol is kérdezem..ilyenkor mi zajlik le bennetek, hogy aki egyszer nem kellett, most mindent megtennétek vagy inkább elnyomjátok magatokban az érzést? Azt tudom,hogy büszkeség is van benne...

márc. 28. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Van az a bizonyos mondás a felmelegített káposztáról. Nem véletlenül.
márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg épp nincs neki pina, meg azóta nem talált mást, visszanézeget, mit tudna kikotorászni a múltból. Kevesebb erőfeszítés, ezt már ismeri, nem kell annyit dolgozni érte.
márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy miért mászott vissza hozzád te nem bízol benne. Tehát inkább szakítani kéne.
márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ex-szel az ember bármikor szexel.
márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudott felszedni senki értelmeset, jó vagy neki akkor. Elfogadta, hogy ez jutott.
márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnál neki megbocsátani, azt valószínűleg jogosan érzed. Gondold meg, kell-e olyan kapcsolat, amiben folyamatosan neheztelsz a másikra, és nem bízol meg benne.
márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy exet elhajtanék a francba.
márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire időt után találkoztatok újra szakítás óta?
márc. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van neki akad sexre nő,szóval nem azért mert nincs más...sok év után találkoztunk. Tudom, aki egyszer megbántott másodszor is lehet megbántana..de itt most más a helyzet. Vágyom rá, legszívesebben talalkoznék újra vele...de megálljuk.. nagyon nehéz...
márc. 29. 07:16
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Szóval nálatok más a helyzet...😂😂😂😂 megsúgom hogy ezt saját magának mindrnki így látja.

Miért talált vissza hozzád nem kérdezted? Az hogy azért mert szeret oltári nagy kamu ezt remélem te sem hiszed el.

márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!