Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Kérdésem nőkhöz szólna.Talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kérdésem nőkhöz szólna.Találkoztam egy lánnyal nem ismertem előtte nagyon megtetszett kiderítettem a nevét és elkezdtünk beszélgetni online később pedig személyesen is találkoztunk 1×.Próbáltam belőle kiszedni hogy tetszem-e neki de kitért.?

Figyelt kérdés
Annyit sikerült kihozni belőle hogy a picit magasabb srácok az esetei illetve hogy szívesen találkozgatna még de egyenlőre komoly kapcsolatot nem szeretne hanem barátkozna.Ez azt jelenti hogy nemkellek neki?Kérlek segítsetek szerintem szerelmes lettem belé ahogy megpillantottam nem akarom nehezíteni a helyzet.Engedjem el vagypedig csak nem ismer még hiszen 1*találkoztunk és azért mondta ezt?

2022. júl. 31. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod ennyire túl? Még nem is ismeritek egymást igazán. Egyelőre örülj annak, hogy hajlandó még talizni veled. Ezen a szinten ez maga a pozitív visszajelzés.
2022. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy tűnik, hogy ha azt mondja, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, akkor általában az úgy is van. Honnan ismered, és hány évesek vagytok?
2022. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy szeretné tudni mennyire tehetős vagy ha már nem elég magas.
2022. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, akar-e tőled bármit, de ezt a görcsösséget legalább felé ne sugározd. Marha kellemetlen, ha valaki kikényszerít válaszokat, sietteti és erőlteti az egészet. Ha már 3-5 találkozás megvolt, meg lehet beszélni, hogy látja a kérdést, mert te nem csak barátkoznál. De, rögtön az első talin ilyen kérdést feltenni, nekem hatalmas Red flag lenne.
2022. aug. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!