Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Amikor már minden lehetőség...

Amikor már minden lehetőség közül válogattam, hol érdemes a társkeresés?

Figyelt kérdés
Részemről már szinte minden lehetőséget (talán) kiaknáztam. Viszont szeretnék már komoly! partnert találni. Férfi vagyok, tehát tudom hogy így nem biztos hogy könnyű dolgom van.🤔 Bármennyire is komolyan veszem a parkeresést, úgy tűnik hogy a gyengébbik nem ezt egyáltalán nem értékeli.

2022. júl. 10. 20:23
 1/7 anonim válasza:
Ne görcsöl rá,majd egyszer ráakadsz az igazira.
2022. júl. 10. 20:30
 2/7 anonim válasza:

Társkeresőn hogyan kezdeményeztél párbeszédet a lányokkal? Ez egyáltalán nem mindegy :)


Én egyébként tinderen találtam meg a párom már két éve, pedig mind a ketten brahiból töltöttük le

2022. júl. 10. 20:38
 3/7 anonim válasza:

Ha még csak a húszas éveidben jársz, szerintem ráérsz élvezni az életet!


Harmincas korosztály - attól függ, hogy akarsz-e családot alapítani? Mert ha igen, ahhoz "biztos" munkahely kell, "biztos" fizetéssel...


Hidd el, nem annyira túl könnyűek ezek a férfi-nő kapcsolatok. Még olykor barátság formájában sem. "Érni" kell az eseményeknek, összeegyeztetni-hangolni nézeteltéréseket. És még hol a vége?!


Belőlem most már viszonylag komolyabb adag élettapasztalat beszél...


Középkorú hölgy

2022. júl. 10. 20:40
 4/7 anonim válasza:
Ha ennyire rossz a helyzet, akkor el kell kezdened leadni az igényekből.
2022. júl. 10. 20:54
 5/7 anonim válasza:

Online (képes) társkeresés pofára megy. Legyél jóképű és a bemutatkozó szöveged legyen rövid és humoros. Képeiden nem muszáj fogakat villantani, elég egy őszinte mosoly, de ne rakj ki olyat, amin fapofát vágsz. Nekem ezek váltak be.


Viszont készülj fel, hogy valószínüleg nem fogsz nőt találni a szinteden (vagy annál feljebb) és igencsak lejjebb kell majd adnod az igényeidből.


Vagy marad a B terv és offline ismerkedsz, ahol nagyobb esélyed van elkerülni a hiú, flegma, öntelt picsákat, akikből Dunát lehetne rekeszteni.

2022. júl. 10. 21:44
 6/7 anonim válasza:

Társkeresőn fontos hogy több képed legyen. Minimum három. Nem feltétlenül kell bemutatkozó szöveg véleményem szerint, viszont amikor írsz a lányoknak, törekedj rá, hogy ne legyél kifejezetten sablonos. Akár a képekbe, akár a szövegbe is beleszőheted azokat a tevékenységeket, amiket szeretsz, vagy témákat, amikben benne vagy. Béna tippek tűnhet, de lehet a háziállatod is. Vagy ha sokat ülsz gép előtt, indíthatsz akár azzal, hogy e-sporthoz keresel társat. Majd ezután eldől, hogyan alakítjátok a beszélgetést, ha mindkét félről van rá igény. Nem kell túlkomplikálni, tedd bele a saját személyed. A "probléma, hogy írtam", "miért nem írsz már vissza" típusú megjegyzéseket lehetőleg mellőzd. Engem a semmitmondóan rövid és tartalom nélküli üzenetek például nem vettek rá, hogy visszaírjak


21l

2022. júl. 10. 22:27
 7/7 anonim válasza:

A gyengébbik nem?

Talán az alannyal, nem pedig a módszerrel van a probléma.

2022. júl. 10. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!