Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szemüveges fiúk kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges fiúk kevésbé jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom szemüveges vagyok, lassan már 21 éves leszek, de még egy barátnőm sem volt. Úgy vettem észre, mintha alapból hátránnyal indulnék, okostojásnak vagy nyominak tartanak. Mintha tudat alatt a csajok testi fogyatékosságnak tartanák a szemüveget, és ha ilyen az első benyomás...Kérdezték már tőlem hogy te csak tanulsz, meg hogy nem is érdekelnek a lányok...pedig ez nem igaz, és már szívesen bebizonyítanám az ellenkezőjét.

Főleg lányok véleménye érdekelne!

Köszi


2008. máj. 31. 21:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
:)
2008. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
0%
lehet hogy szemüveg nélkül is csúnya vagy
2008. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
36%
én is szemüveges vagyok és sztem a fiatal kis csitriknek nem jön be aki szemüveges én ezt gondolom.persze vannak olyan lányok akik értelmesek azoknál ez nem számít,de legtöbb sajnos izmos kigyurt állatokat szereti.
2008. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
40%
inkább azt, akit genetikailag úgy raktak össze :)) akár szemüveges, akár nem, szemüveggel is lehet vki nagyon kisugárzó!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
nekem tetszenek a szemuveges fiuk :D 14/L
2010. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

21/L

Imádom a szemüveges fiúkat. :D

2011. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
én szeretem a szemüveges pasikat, mert amelyik helyes azon a szemüveg nem ront, sőt...:)
2011. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!