Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szemüveges fiúk kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges fiúk kevésbé jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom szemüveges vagyok, lassan már 21 éves leszek, de még egy barátnőm sem volt. Úgy vettem észre, mintha alapból hátránnyal indulnék, okostojásnak vagy nyominak tartanak. Mintha tudat alatt a csajok testi fogyatékosságnak tartanák a szemüveget, és ha ilyen az első benyomás...Kérdezték már tőlem hogy te csak tanulsz, meg hogy nem is érdekelnek a lányok...pedig ez nem igaz, és már szívesen bebizonyítanám az ellenkezőjét.

Főleg lányok véleménye érdekelne!

Köszi


2008. máj. 31. 21:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

21 éves lány vagyok, és képzeld volt olyan pasi aki azután tetszett meg h szemüveget kezdett hordani.

Ha jól választod meg akeretet, és jól áll, akkor az be is jön a lányoknak. Nekem legalábbis van 2-3 fiú, aki szemüveges és tetszik ;)

2008. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
6%
ÉS mi van a szemüveges lányok hátrányával? :XD
2008. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
6%
Genetika :XDXD A szülőket kell kérdőre vonni:))
2008. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
55%

Az en parom ritkan hordja szemcsijet de amikor igen akkor nagyon szexisnek nez ki benne, igaz szemuveg nelkul is de azzal tokeletes!

Ne aggodj mert lesz egy lany aki rad talal!

Sok sikert!

2008. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
36%

nekem a tesom szemuveges es siman talalt partnert maganak. Igaz most mar a felesege es o is szemuveges. Tesom is szegyelte eleinte aztan rajott h semmivel sem csunyabb vagy hatranyosabb. es jol is all neki. en nem vagyok szemuveges meg sem talalok normalis part magamnak. kar h fiatal vagy hozzam.

visszaterve az OFF-hoz igenis szamit a magassag, en sosem szerettem az alacsony pasikat, szerintem ugy szep ha a no magassarkuban van meg mindig a pasija a magasabb. 185cm az kivalo magassag... a 170-177 ig az gaz... legalabbis nekem...

2008. jún. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon bejönnek a szemüveges pasik.Egy jól megválasztott keret öltöztet.Én lány vagyok,hol szemcsit,hol kontaktlencsét hordok,de jobban tetszem a pasiknak szemüvegben.Többen kérték,hogy szeretkezéskor is legyen rajtam:)


Ezen ne görcsölj!

2008. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
6%
végre még egy NŐ, aki u.úgy gondolkodik, mint én a magasabb nő+ magassarkú ---> magas pasit akarok verzióról :))
2008. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Köszi a rengeteg választ!

Nem is számítottam ennyire.


+tanulság: magasabb lányoknál kéne próbálkozni :D

2008. jún. 2. 15:13
 29/37 anonim válasza:
0%

Figyelj majomparádé. Nem a szemüveggel van a baj, hanem a fejjel amire húzod. Szerintem kezdj el agresszívan kurvázni.

Nem olyan drága, plusz nem kell vele beszélgetni, meg semmi ilyesmi, és a szemüvegért sem szól egy szót sem.

2008. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
0%
Dikk!
2008. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!