Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szemüveges fiúk kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges fiúk kevésbé jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom szemüveges vagyok, lassan már 21 éves leszek, de még egy barátnőm sem volt. Úgy vettem észre, mintha alapból hátránnyal indulnék, okostojásnak vagy nyominak tartanak. Mintha tudat alatt a csajok testi fogyatékosságnak tartanák a szemüveget, és ha ilyen az első benyomás...Kérdezték már tőlem hogy te csak tanulsz, meg hogy nem is érdekelnek a lányok...pedig ez nem igaz, és már szívesen bebizonyítanám az ellenkezőjét.

Főleg lányok véleménye érdekelne!

Köszi


2008. máj. 31. 21:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
36%
akkor vissza ONNNra:) akkor kitartás...de így tényleg soha nem lesz csajod....ahelyett, h megkérdezted volna, h hol lakok, .....bummm-bummm:D ! DE sok sikert , én drukkolok neked!
2008. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
81%

Butaság, amit írtál :) Nem indulsz egyáltalán hátránnyal!!

Az én Kedvesem is szemüveges, és soha egy percig sem gondoltam arra, hogy ez hátrány lenne vagy ilyesmi :)

Több önbizalmat, és akkor a kisugárzásod is más lesz a lányok felé!! Hajrá :)!

2008. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

én 20 éves főiskolás lány vagyok, csak akkor hordok szemüveget, ha előadáson vagyok, pedig nem áll rosszul,de nem tudom megszokni..pedig romlis a szemem. DE mielőtt nekem nem volt szemüvegem, azelőtt sem tartottam soha senkinál hátránynak a szemüveget! Sőt, én igazából szeretem a szemüveges pasikat! Most is egy szeüveges sráccal randizgatok néhány hete.. (bár nem adok sok esélyt a dologbak, de nem a szemüveg miatt).. az exemmel 2,5évig jártunk és ő is Szemüveges!!

Szal emiatt ne parázz!! És ha "okosfiú" kisugárzásod van szerinetm az is csak pozitív!És ha egy lánynak emiatt nem kellenél..hát akk róla ennyit..

Nézd ki a lányt és cserkészd be!:) (de ne több lányt, egyszerre egyet!- tipikis hiba szokaott lenni manapság!)

2008. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Természetesen nem hátrány a szemüveg. De ha ennyire zavar, elgondolkodhatsz a lézeres szemműtéten. Manapság enm luxus, s lehet, a lelkednek (is) jót tenne:)

2008. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Egy darabig én sem hordtam ha mentem vhova,csak órán , csak azt értem el vele h állandóan a fejem fájt:)

Talán azért nem kell várnom a következő félévig, elég hosszú még a nyár...

Műtetni nem akarok, nekem egyszer azt mondták nem biztos h segítene(de akkor még nagyon kicsi voltam).Amúgy is már szinte hozzám nőtt a szemüveg:D

Köszönöm az értékes válaszokat, ezek is azt bizonyítják ,h én lihegem túl szokás szerint a dolgokat!:)

2008. máj. 31. 23:26
 16/37 anonim ***** válasza:
67%

Semmi para, sőt, ha lecseréled a keretet ezüstre, vagy fehéraranyra, egész népszerű leszel :D:D (najó, csak vicc)

A lényeg az, hogy lényegtelen.

2008. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%
vagy dolizz ha még sulizol, s vegyél olyan napszemcsit, amibe beépítik a lencsét, s minden csaj utánad fog degleni! nekem bevállt!csövi!
2008. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
hmm, nem nyalizás, nem kamu, de szerintem a szemüveges fiúk eszméletlen aranyosak tudnak lenni. ^^ Ha egy fiúnak van egy kisugárzása, kedves arca, akor a szemüveg még dobhat is rajta. Szerintem.
2008. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
84%
én is aláírom......csak merj bátran közeledni, s ha egy lány tetszik, mert leszólítani, én sajnos elszalasztottam gyávaságom miatt egy szőke jóképű szemüveges psit, azóta sem felejtettem el az arcát.
2008. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
kinek h számít a szemüveg ...nekem pl nem...de ha annyira zavar téged akkor van kontaktlencse is:)de ha ezt nem akarod akk eljön majd a nagy Ö akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy...szemüveggel:)
2008. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!