Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellett volna megkérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna megkérdeznem, hogy mi a célja velem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal (én 26, ő 31), eddig volt 6 találkozónk 2 héten belül, mindegyik találkozó 6-7 órán keresztül tartott, és elég tartalmas volt. Voltunk bringázni, közösen edzőteremben, volt iszogatásos tali is, mikor a végén karaokeztunk is. :D Az első csók már a második talin megvolt, és végül a hatodik találkozón úgy alakult, hogy nálam aludt és le is feküdtünk. Aztán ő másnap elutazott 2 hétre haza, ugyanis ő határon túli magyar. Azóta a kommunikáció nem a legjobb, igyekszem megérteni, hogy otthon van, de azért fura mégis, hogy nem érdeklődik sokszor stb. Meg az egészet nem tudom hova tenni, hogy együtt vagyunk-e vagy sem, vagy ez pontosan mi is? Nyilván kiderül, ha hazajön, de picit zavaró, ugyanis én elkezdtem úgy hozzáállni, hogy ez egy kapcsolat már, de egyre inkább azt érzem, hogy nem.

Tegnap egy barátnőmmel elmentem koncertre, ahol sikerült picit becsiccsenteni és rákérdeztem ittasan, hogy egyébként mi a célja velem (tudom-tudom, ezt nem kellett volna :D ), és akkor valami olyasmit válaszolt, hogy "megismerni téged", ami valahol jogos és igaza is van, de nem tudom, picit azt gondoltam, hogy ennél előrébb járunk (nyilván meg kell jobban ismerni egymást, de nekem pl a szex már többet szokott jelenteni). Most így utólag józanul, elég kellemetlenül érzem magam, hogy erre rákérdeztem, csak kibukott belőlem a kérdés. Nem akartam túl sok sem lenni vagy ilyesmi.. aztán azóta egyébként én sem írtam, ő sem. Pedig én mindig írok neki reggelente ébredés után, és most picit vártam volna, hogy ő írjon. De talán ideje visszább lépni kettőt ebben az egészben... úgy érzem, nagyon előre szaladtam és még egyáltalán nem tart ott ez a dolog, ahol én eddig gondoltam.



ápr. 26. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

Sztem túlságosan rányomultál hirtelen.

Ez volt a baj :-)

máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:

Hát lehetséges. Pedig a talikon ő nyomult.


Amúgy a küldött képre végül nem reagáltam semmit, igazából gondolkodtam, mit írjak, de úgy voltam vele, hogy inkább semmit.


Azóta nem beszéltünk.

máj. 1. 09:36
 53/67 anonim ***** válasza:

Hát akkor (végigolvastalak), ha lefeküdtetek már, majd eltünedező jelek vannak, vagyis nem rohan hozzád, akkor két lehetőség van :

1. Nem volt jó neki olyan nagyon.

2. Neki ez így elég, s majd ha újból rájön, akkor rohan hozzád.

máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
Mivel nem reagáltam a képére, és tegnap egész nap ő sem írt semmit, ma bocsánatot kértem. De úgy érzem, megint én pitizek neki, miközben ő bántott meg. Szánalmasnak érzem magam.
máj. 2. 08:41
 55/67 anonim ***** válasza:
Megtetted felé az első lépést. Most neki kell lépnie. Várd meg hogy mit reagál. :)
máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük. Ő úgy érezte, hogy kioffoltam, és hogy ő mindent megtett értem, ha más nem, de ebédidőre idejött volna. Azt viszont beismerte, hogy most hétvége óta nagyon sűrű volt, és próbált mindenhol megfelelni, de nem tudott, és úgy érezte, ő kevés nekem. Állítása szerint ő az exe óta senkire nem fordított ennyire időt, figyelmet, energiát és pénzt, és úgy érezte, ennél többet nem tud adni, úgyhogy kiderült, hogy ő is elengedte a dolgot. Mikor írtam, hogy sajnálom, hogy így döntött, akkor írta, hogy ez nem fogalmazódott meg benne, hogy nem szeretné folytatni. Aztán váltottunk pár szót, elnézést kértem a vehemens reakciómért, ő nehezményezte, hogy nem voltam megértő. Írtam neki, hogy nehéz olyan dolgot megérteni, amit nem kommunikál le, csak random írja, hogy 5-kor indul a vonat. :D Ugye akkor írta, hogy a haverja maga alatt van és szeretné, ha vele lenne. Csak nyilván ha már fel van cseszve az agyam, akkor így UTÓLAG nehéz megérteni, jól esett volna ha ezt előre jelzi, akár telefonon. Aztán váltottunk még pár szót, igazából nem tudom, hogy az igények fognak-e találkozni. Ő úgy érezte, erején felül beletett ebbe, én pedig úgy, hogy nem elég... sajnos (vagy nem sajnos.. :D ) az exem nagyon odaadó volt és ragaszkodó, és nekem most az a viszonyítási alap. Nyilván nem lehet összehasonlítani két embert, de azért 2 évig egy olyan kapcsolatban voltam benne, ahol a kommunikáció 10/10 volt, és tényleg egymást priorizáltuk mindenben, nyilván max akkor nem, ha valami nagyon sos vagy fontos dolog jött közbe. És nekem szokatlan ez az ilyen "laza" kommunikáció, hogy 2 hétig ilyen felületesen tudunk a másikról és ha hazaér a másik, akkor sem helyez előtérbe. Persze, mint írtam, vannak kivételes esetek, de nem tudom... most ő annyira ezt írja, hogy az exe óta senkire nem fordított ennyi időt, energiát, lehet nekem is valahogy át kéne kattannom ebben a kérdésben, hogy az ő fejével lássak. Nekem is vannak hibáim, gyerekes dolgaim (igen, amit írtatok, azokkal részben egyet is értettem, hogy nem éretten álltam bizonyos kérdésekhez). Egyébként a srác azt is beismerte, hogy nem volt jó a szervezés/tervezés, és hogy annyira összejöttek a dolgok erre a pár napra, hogy ennél jobban nem tudta volna lehozni.


Egyébként nagyjából megbeszéltük, szent a béka, folytatjuk ezt a dolgot, nevezzük akárhogy. Viszont megint fura a helyzet, ugyanis kérdezte, hogy én hogy érek rá, mert neki vagy ma vagy holnap vigyáznia kell a nővére lányára (jelenleg velük él együtt). Mondom, nekem mindkét nap szabad. Sajnos megint megy fel bennem a pumpa, hogy MEGINT bejön valami más elfoglaltság (még így is, hogy nem biztosra), pedig egyébként velük volt Erdélyben is... és picit az van bennem, hogy nem hiszem el, hogy a nővérével sem lehet megbeszélni, hogy figyelj, programom van, ma nem tudok vigyázni a gyerekre. Nyilván nem csinálok balhét, tartom magam, nem is szóltam be neki, és igyekszem visszafogni magam, de érzem, hogy már most felidegesített ezzel... hogy MEGINT van valami, és MEGINT.. és ismét.. persze, türelem, türelem. Legrosszabb esetben is holnap találkozunk, de nah... :(


Jólvan, szép kis monológot írtam. Ezt a kérdésemet lassan valami naplónak is használhatnám már. :D

máj. 2. 11:31
 57/67 A kérdező kommentje:

Ja és az fontos infó, hogy úgy élnek együtt, hogy a nővére, a férje és a gyerek + a srác. Tehát annak a gyereknek van 2 szülője is, csak az a megegyezés, hogy mivel most ideiglenesen ott lakhat velük, heti 1-2 alkalommal bevállal gyerek felügyeletet, mikor a szülők nincsenek otthon, pl dolgoznak vagy edzeni mennének. De ez akkor is bosszantó... kvázi egy olyan gyereket is elém helyez, aki nem is a sajátja, és akivel végig együtt voltak múlt héten is.. és annak a gyereknek van 2 szülője, akik ráadásul boldog házasságban élnek.


Oké, meg kéne értenem, a szülőknek ez segítség.. szükségük van rá... olyan nehéz ez. Ebben nagyon sokat kéne fejlődnöm - ha egyáltalán képes vagyok rá -, hogy elfogadóbb legyek. Csak közben tudom jól, hogy a végtelenségig sem lehet elfogadónak lenni. :/

máj. 2. 11:39
 58/67 anonim ***** válasza:

Már bocs, de őszinte a srác és kicsit enged belelátni az életébe, ez sztem pozitív.

Jobb lenne ha csak annyit mondana, hogy bocs, csak jövő hét kedden érek rád ?

máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... én úgy gondolom, ha valaki valamit meg akar oldani, akkor meg tudja.

Ebben másképp gondolkodunk. Mondjuk nálunk a családban eleve nincs ilyen, hogy egymásra sózzuk a saját feladatainkat, valahogy ez tiszteletben van tartva. Nyilván sokszor segítünk egymásnak, ha olyan van. De ugyanakkor azt is meg kell érteni, hogy felnőtt emberek vagyunk, van már saját életünk és nem hozhatunk állandóan áldozatot sem. Pl. nálunk ha anya megkér valamire, de van már más dolgom, megérti, hogy nem tudok mindig ugrani neki. De ez fordítva is így van, hogyha én kérem meg valamire, de ő neki van feladata, megértem. Felnőtt ember vagyok már, azt gondolom, hogy a saját kötelességeimért nekem kell elsősorban a felelősséget vállalnom.

máj. 2. 12:09
 60/67 anonim ***** válasza:

"az a megegyezés, hogy mivel most ideiglenesen ott lakhat velük, heti 1-2 alkalommal bevállal gyerek felügyeletet"

A megegyezést tartania kell. Vagy te adsz majd neki lakást vagy szobát?

máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!