Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellett volna megkérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna megkérdeznem, hogy mi a célja velem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal (én 26, ő 31), eddig volt 6 találkozónk 2 héten belül, mindegyik találkozó 6-7 órán keresztül tartott, és elég tartalmas volt. Voltunk bringázni, közösen edzőteremben, volt iszogatásos tali is, mikor a végén karaokeztunk is. :D Az első csók már a második talin megvolt, és végül a hatodik találkozón úgy alakult, hogy nálam aludt és le is feküdtünk. Aztán ő másnap elutazott 2 hétre haza, ugyanis ő határon túli magyar. Azóta a kommunikáció nem a legjobb, igyekszem megérteni, hogy otthon van, de azért fura mégis, hogy nem érdeklődik sokszor stb. Meg az egészet nem tudom hova tenni, hogy együtt vagyunk-e vagy sem, vagy ez pontosan mi is? Nyilván kiderül, ha hazajön, de picit zavaró, ugyanis én elkezdtem úgy hozzáállni, hogy ez egy kapcsolat már, de egyre inkább azt érzem, hogy nem.

Tegnap egy barátnőmmel elmentem koncertre, ahol sikerült picit becsiccsenteni és rákérdeztem ittasan, hogy egyébként mi a célja velem (tudom-tudom, ezt nem kellett volna :D ), és akkor valami olyasmit válaszolt, hogy "megismerni téged", ami valahol jogos és igaza is van, de nem tudom, picit azt gondoltam, hogy ennél előrébb járunk (nyilván meg kell jobban ismerni egymást, de nekem pl a szex már többet szokott jelenteni). Most így utólag józanul, elég kellemetlenül érzem magam, hogy erre rákérdeztem, csak kibukott belőlem a kérdés. Nem akartam túl sok sem lenni vagy ilyesmi.. aztán azóta egyébként én sem írtam, ő sem. Pedig én mindig írok neki reggelente ébredés után, és most picit vártam volna, hogy ő írjon. De talán ideje visszább lépni kettőt ebben az egészben... úgy érzem, nagyon előre szaladtam és még egyáltalán nem tart ott ez a dolog, ahol én eddig gondoltam.



ápr. 26. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esett volna, de egy, kell tudni tartani magadat bármilyen helyzet is adódik, kettő tudni kell reálisan gondolkozni. Hagyjad hadd menjen, majd találkoztok legközelebb. Ennyi. :)
ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, nem én bántottam őt meg. Pénteken mikor kérdezte, mikor érek rá, akkor mondtam, hogy vasárnap este hazajövök és nekem jó. Ő mondta a keddet egyből.


Igazából nem tudom, miért kéne elnézést kérnem tőle. Nem írtam neki semmi olyat, csak hogy azt hittem, ma találkozunk és nem esik jól, hogy rászervezett a programunkra és gondoltam, 2 hét után nem egy ebédidőre találkozunk csak. Aztán utána írta h a haverja maga alatt van és a vonat így meg úgy, mondtam hogy oké, csak nem ez lett lekommunikálva és jó szorakozast. Erre már nem válaszolt egyébként, elolvasta.


Barátnőm ezt írta most nekem:

"logikusan végiggondolva (minden érzelem nélkül) is ha valaki rászervez egy mással megbeszélt programra, az bántó és nem fair a másikkal szemben.Ha ezek után ez nem folytatódik, az nem rajtad múlt. A semmiből nem akadsz te sem ki"

ápr. 30. 12:39
 43/67 anonim ***** válasza:

Előzöleg azt írtad összevesztetek, ez miatt írtam, hogy kérj esetleg elnézést.

Amúgy a nők és a férfiak sosem fognak egyformán gondolkozni.

Veled tud másik nap is találkozni, biciklizni meg gondolom most a holnapi munkaszüneti nap miatt mennek.

De én továbbra is azt mondom, mivel ti nem vagytok együtt, valójában a pasinak meg se kellett volna indokolnia, elég lett volna annyi is, hogy bocsi, de közbe jött valami. Neked is közbe jöhetett volna bármi. A barátnőid meg inkább csak hergelnek a srác ellen, azt látom.

De nyilván a te döntésed, ha akarsz akkor tedd lapátra mert elment biciklizni. 🙄 Bár úgysem fogod, mire haza ér, már örülni fogsz hogy találkoztok.😁

ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

43, Igen, nyilván nem fogom. És szerintem ezt ő is tudja, ezért teszi ezt meg velem, picit számítónak érzem.


És nem vagyunk együtt, igen, de eléggé komolynak tűn(tek) a szándékai. Ráutaló magatartást tanúsított. Kézen fogva sétáltunk, hazakísért mindig, csókolóztunk, ugye 1x volt szex is, hasonló elképzelések a jövőről, már egyik talin azt is felhozta, hogyha úgy alakul, utazhatnánk közösen pár napra nyáron is. Ezek után nehéz nem komolyan venni a dolgot.


Mindegy is, tényleg száz szónak is egy a vége, most kivárok, én nem fogom őt keresni. Ha keres, találkozunk, úgyis ott fog eldőlni minden. Addig pedig lefoglalom magam.


Köszi mindenkinek a válaszokat egyébként és hogy foglalkoztatok itt a szenvedésemmel.

ápr. 30. 12:59
 45/67 anonim ***** válasza:

Kitartást kérdező, tudod csak lazán. :)

Jó pihizést! Szia.

ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


egyébként tegnap, mikor felhozta ezt a dolgot, hogy menjek velük biciklizni, akkor még mielőtt egyáltalán elolvastam már az üzenetét, ő magától ajánlotta fel, hogy mivel tudja, hogy fáradt vagyok (hétvégén 30 km evezés és összesen 12 óra vízen lét volt kb), csinálhatunk kettesben valami lightosabb programot is. Szóval még mindenféle cirkusz meg késdobálás előtt ő volt az, aki felajánlotta ezt a b opciót, nem is én harcoltam ki, hogy velem találkozzon a haverja helyett. No mindegy, tényleg kár ezen rágódni, így döntött.

ápr. 30. 13:16
 47/67 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szeretett is volna veled találkozni, csak másképp alakult. Nem olyan nagy vész ez, el telik egy két nap és úgyis találkoztok. Ha meg látja hogy megértő vagy, az nem lesz rossz pont hidd el. :)

De majd írd meg hogy alakult. Mostmár kíváncsi vagyok. :)

ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Mostmár én is :D Szappanopera level 100


írok majd mindenképp

ápr. 30. 14:04
 49/67 A kérdező kommentje:

Most küldött egy biciklis képet, hogy úton van.

Have fun neki..

ápr. 30. 15:34
 50/67 anonim ***** válasza:

Gondold rád közben. :)

Szerintem aranyos.

ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!