Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellett volna megkérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna megkérdeznem, hogy mi a célja velem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal (én 26, ő 31), eddig volt 6 találkozónk 2 héten belül, mindegyik találkozó 6-7 órán keresztül tartott, és elég tartalmas volt. Voltunk bringázni, közösen edzőteremben, volt iszogatásos tali is, mikor a végén karaokeztunk is. :D Az első csók már a második talin megvolt, és végül a hatodik találkozón úgy alakult, hogy nálam aludt és le is feküdtünk. Aztán ő másnap elutazott 2 hétre haza, ugyanis ő határon túli magyar. Azóta a kommunikáció nem a legjobb, igyekszem megérteni, hogy otthon van, de azért fura mégis, hogy nem érdeklődik sokszor stb. Meg az egészet nem tudom hova tenni, hogy együtt vagyunk-e vagy sem, vagy ez pontosan mi is? Nyilván kiderül, ha hazajön, de picit zavaró, ugyanis én elkezdtem úgy hozzáállni, hogy ez egy kapcsolat már, de egyre inkább azt érzem, hogy nem.

Tegnap egy barátnőmmel elmentem koncertre, ahol sikerült picit becsiccsenteni és rákérdeztem ittasan, hogy egyébként mi a célja velem (tudom-tudom, ezt nem kellett volna :D ), és akkor valami olyasmit válaszolt, hogy "megismerni téged", ami valahol jogos és igaza is van, de nem tudom, picit azt gondoltam, hogy ennél előrébb járunk (nyilván meg kell jobban ismerni egymást, de nekem pl a szex már többet szokott jelenteni). Most így utólag józanul, elég kellemetlenül érzem magam, hogy erre rákérdeztem, csak kibukott belőlem a kérdés. Nem akartam túl sok sem lenni vagy ilyesmi.. aztán azóta egyébként én sem írtam, ő sem. Pedig én mindig írok neki reggelente ébredés után, és most picit vártam volna, hogy ő írjon. De talán ideje visszább lépni kettőt ebben az egészben... úgy érzem, nagyon előre szaladtam és még egyáltalán nem tart ott ez a dolog, ahol én eddig gondoltam.



ápr. 26. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Hát igen. Túlfilózod ezt az egészet. De ez a mai világ általákos átka. Ez az állandóan rámírt-nem írt rám-miért játékok. Na én ettől azonnal kiakadok, mindegy hogy lefeküdtem e egy lánnyal vagy sem. Ha még nem akkor is felejtős lenne részemről. Ha állandóan vele akarnék lenni, akkor összeköltözés van, nem telón "basztatás".
ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

Jah, túlfilózom. :/

Állítása szerint ő velem akarna lenni, de hát a mellékelt ábra nem ezt mutatja.


Valahogy el kéne engedni ezt a dolgot teljesen, csak mire eljutok erre a pontra, megint elkezd aranyos lenni velem és megenyhülök.


Azt tudom, hogy a két korábbi exemnél nem voltak ilyen dolgok. Ott is alakult nyilván úgy, hogy át kellett szervezni a talikat, de akkor teljesen másképp volt kommunikálva a dolog.


Mindegy, kezdek lenyugodni, csak azért reggel szíven ütött ma ez.

ápr. 30. 10:36
 33/67 anonim ***** válasza:

31 vagyok még.

Ez a mikor feküdtem le vele kérdés pedig csak lökni tud az egészen felfelé. Miért ? Mert ha nem jo együtt, akkor minke nyúzni egymást. "Ésszel megtanulva" nem lehet szeretkezni úgysem. Vagy tudunk egymáshoz pont úgy érni, simogatni, hogy libabőrösek leszünk, vagy nem. S ha nem, abból semmi nem lesz, vagyis max. hitel-család-gyerekek együttkényszerülés, hosszútávon, majd 10-en év után jön valamelyiknél a libabőr az életében és ott a vége az előző 10 évnek.

ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, együtt se vagytok igazából. Azért mert lefeküdtetek még nem fogja az egész életét eldobni miattad. Van családja, barátai. Tartsd ezt tiszteletben. Gondolom ha vége a biciklis túrának, fogtok találkozni. Ha addig nem üldözöd el a viselkedéseddel. A férfiak nem szeretik azt, ha valaki rájuk akar telepedni. Főleg ha az még csak nem is a barátnője. Inkább azt kellett volna mondani, hogy érezze jól magát, és várod hogy visszaérjen és találkozzatok. Én ennyivel le tudtam volna. Addig meg foglald el magad mással.
ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:

De jól írtad 34.-ke :-).

Pasiként pont így gondolom én is.

Az összes ex bnőmet mindíg hagytam, menjen és csináljon azt amit akar, soha nem korlátoztam se szóban sem telón. Sokkal nyugodtabbak voltunk mindketten.

ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

34-35 igazatok van. De ettől még ez rosszul esett, és szerintem jogosan. Legjobb barátnőm, aki egyébként nagyon toleráns típus és ő nagyon jól szokta kezelni a barátjánál a hasonló szitukat, még mondta, hogy ő is felidegesítette magát, mikor olvasta, hogy miket írt nekem a srác (átküldtem neki a screenshotokat).


És péntek óta olyanokat irkál nekem a srác, hogy amint lehet, találkozzunk, mikor visszaért. Ő dobta be, hogy hétfő éjjel érkezik, kedden tali. Mondtam, hogy rendben. De mint írtam, egy korábbi kommentemben, szinte egész hétvégén alig kommunikáltunk, mikor evezős kiránduláson voltam, és vasárnap este random írta, hogy hiányzom neki, és akkor megenyhültem megint, és mondtam, hogy ez jól esik, hogy mondja. Aztán tegnap jött a variálás, hogy mégse jó a biciklis dolog miatt és inkább menjek velük- aztán miután én mondtam, hogy én nem tudok ennyit tekerni meg lelkileg sem érzem úgy a dolgot, akkor írta, hogy hát de ő szeretne velem találkozni, de akkor átszervezi a haverjával és mi találkozzunk és beszéljük meg a dolgokat... és én egészen ma reggelig abban a tudatban voltam, hogy találkozunk és teljesen random jött ezzel, hogy ebédidőben idejön, mert 5-kor megy a vonat. Vissza is kérdeztem, hogy milyen vonat? :D


De ja, nem vagyunk együtt, és nem is leszünk, ha ez így megy tovább. Már az összes barátnőm mondja, hogy zárjam le ezzel a sráccal, mert komolytalan.. nagyon le akar mindenki beszélni róla, de nyilván rossz ez, mert a talik meg jók voltak, és most is az van bennem, hogy hátha az segíteni fog, ha találkozunk, de egyelőre az sem jön össze. Meg persze nem feltétlen a barátnőkre kell mindenben hallgatni.

ápr. 30. 11:42
 37/67 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, még mindig túl spilázod az egészet. Ez a fiú nem tartozik neked kb semmivel, azt is megtehette volna hogy szó nélkül elutazik a barátaival biciklizni. De ő még beugrott volna előtte hozzád, mert látni akart. Csak te kb hisztizel mint egy kislány.

Kezeld ezt éretten, mint egy felnőtt nő. Kérj elnézést, mondd hogy rosszul esett amiért nem tudtatok ma találkozni, csalódott voltál, de érezze jól magát, és reméled ha visszajönnek, tudtok találkozni. Ezt én nőként írom, nem lehet így viselkedni. Én a srác helyébe menekülőre fognám az biztos, ha így hisztiznél.

ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

37, nyilván, ha próbálom objektíven nézni a dolgot, teljesen igazat tudok adni nektek és én is ezt javasolnám másnak, hogy ne így kezelje, ahogyan most én. De sajnos érzelmileg bevonódva nehéz ezt nekem higgadtan kezelni. :(


Pláne azért is, mert nekem azt tanították és a barátnőkkel is hasonlóan állunk hozzá, hogy akivel hamarabb meg van beszélve, azzal találkozunk. Egy sima barátnőtől is rosszul esne, ha ennyire semmibe venné a talinkat.


Egy ismerkedés ráadásul más, mikor ezt gondolnám, hogy össze akar velem jönni a másik. Meg ezt írja napokig, hogy kedden tali és így a semmiből mégsem... persze túlreagáltam, de nehéz nekem ilyenkor higgadtan kommunikálni, mert egyszerűen megbántott.


Meg mindenki dobalozik, hogy attól hogy szexeltunk, nem vagyunk együtt. Ebben igazatok van, de nekem a szex már többet jelent, sőt egy csók is. Nekem a 2 exemen kívül olyan sráccal nem is volt szexuális kapcsolatom, akivel ne gondoltam volna legalább aktuálisan komolyan a dolgot, hogy lehet belőle több. De persze lehet sokan másképp gondolkodnak, amivel nincs gond. Csak azt szeretném ezzel mondani, hogy számomra nem "csak egy szex" volt. :(

ápr. 30. 12:20
 39/67 A kérdező kommentje:

Illetve nehezen tudom elképzelni, hogy ez másnak ne esne rosszul ilyen helyzetben.


De persze kívülről full más a helyzet..

ápr. 30. 12:26
 40/67 anonim ***** válasza:

Egy szónak is száz a vége.

Nyugodj meg, és ha akarod ezt a srácot, kérj elnézést tőle.:)

És ha hazamegy majd megbeszélitek, elmondhatod azt is neked mi esett rosszul, nem az a baj, hogy csalódott vagy, hanem az ahogy ezt lereagáltad.

Hagyj neki teret. Senki nem akar olyan csajjal összejönni, aki hisztizik azért mert elmegy a barátaival programozni.

Vedd egy kicsit lazábban ezt. :) Nem egyszerű, de próbáld meg. És meg lesz annak a gyümölcse hidd el.

ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!