Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom eldönteni, hogy egy ismerkedési szakasz lezárása miatt találkozna velem vagy nyitott arra, hogy randizzunk?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron ismertem meg egy közösségi programon egy lányt.

Elhívtam utána pár héttel randira, akkor azt írta, hogy nem látja értelmét.

Ezután jegeltem a kapcsolatot.

Aztán a közösségen keresztül ősz elején, volt egy szakasz, amikor sokat találkoztunk, és együtt szerveztünk egy programot.

Itt se lett semmi, egyszer voltam vele ezügyben kettesben egy programon, de az is egy előadás volt, és utána elváltak útjaink.

Most egy téli találkozó óta kezdtünk el nagyon mély dolgokról csetelni Messengeren.

Volt, amire ott nem akart válaszolni, azt mondta, hogy ezek nem olyanok, amikre így online lehetne, de fél, hogy élőben is sérülnénk tőle, ha beszélnénk róla.

Én megírtam, hogy akkor beszéljük meg élőben, hogy mi legyen a folytatás.

Amire egy hét után azt írta, hogy nyomasztja, hogy megállt itt a beszélgetés, és írjam meg, hogy mit szeretnék.

Azt írtam, hogy szeretnék találkozni, a személyiségem fejlődése szempontjából jó lenne nekem.

Most ott állunk, hogy jövő héten találkozunk.

Egy zárkózottabb, félénkebb konzervatív lányról van szó.

Mire számíthatok szerintetek?



márc. 28. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

"fél, hogy élőben is sérülnénk tőle, ha beszélnénk róla."


Szóval nem fogja neked elmondani élőben ha nem erőlteted - amit nem fogsz, ugye?


Ha ő visszahúzódó, csendes, határozatlan, önbizalomhiányos lány és te hasonló kaliberű vagy tényleg kész katasztrófa lennétek. De még akkor is ha veled nincsenek ilyen gondok, mert kikészítene téged.


Nagyon gondold át, hogy egyáltalán megéri-e vele találkozni.

márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerem annyira, hogy tudom, hogy megéri vele találkozni.

Mindkettőnknek van egy befelé forduló oldala, de tudunk beszélni is, sőt az érzéseinkről is tudunk beszélni.

márc. 28. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki fogalma nincs, mit akar. Önbizalom tuningra jó vagy. Valószínűleg addig jó vagy, amíg nem talál olyat, akivel azonnal elmenne.
márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2:



Miért hazudsz saját magadnak is? Egyáltalán nem bízol benne. Még egy szóval se említette (a megjegyzések alapján persze), hogy a találkozó egyfajta lezárás lenne és te mégis azt hiszed!

Neked se van önbizalmad ezek alapján.

Akkor mi a csodát akarsz tőle?

Vagy meg akarod őt menteni, hogy beléd essen?

Nem lehet őt megmenteni kezdjük ott, másrészt mindig galiba lenne abból, hogy ő nem meri önmagát adni, meg akarna neked felelni.

Te kérdezted, hogy mire számíthatsz, tudom nem ebben a kontextusban. Te dolgod, adj neki esélyt ha szeretsz szenvedni.

márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Azt várja, hogy légy férfi, nyíltan vallj színt, mit akarsz tőle. És ha tudja, akkor eldöntheti, hogy belemegy vagy elutasít.
márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!