Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tartott nálatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott nálatok az ismerkedési szakasz?

Figyelt kérdés
Az első beszélgetéstől (ha már ismertétek régebbről egymást akkor onnantól hogy nem baráti céllal beszélgettek), egészen a járás kimondásáig.

2022. márc. 19. 12:33
A kérdező szavazást indított:
1 hónap
1.5 hónap
2 hónap
2.5 hónap
3 hónap
4 hónap
5 hónap
6 hónap
6 hónapnál több
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi szerintem kicsit gyorsabban haladtunk mint az átlag, ugyanis 5 nappal a beszélgetésünk után összejöttünk :D

Ismertük már egymást, de minimálisan beszélgettünk csak korábban

2022. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertük már egymást, de attól számítva, hogy elkezdtünk találkozgatni, az első csókig olyan 2-3 hét lehetett. Azt, hogy együtt járunk a mai napig nem mondtuk ki. Pedig azóta már túl vagyunk egy eljegyzésen, egy házasságon, meg több évtizeden :D
2022. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem mondtunk ki ilyet, hogy járunk senkivel :D
2022. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 év barátság után az első úgymond randi után 4 hónappal már össze voltunk költözve :D
2022. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú, engem most kicsit összezavartatok. Itt mindig azt olvasom, ha a 3.randin még nincs szex, akkor már biztos valami baj van vele ott lenn/nem jössz be neki stb. A legrövidebb időintervallum mégis az 1 hónap. Akkor most ez hogy van? 1 hónapba nem fér bele 3 randi, vagy olyankor még lazán szexelnek másokkal is, hisz nem "járnak", nem tartoznak semmiféle elköteleződéssel? Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok, de már jópár éve nem randiztam és ezek szerint járni meg végképp nem jártam senkivel, mert sose mondtuk ki, hogy akkor "járunk." Én kb.az első csóktól kapcsolatnak számítottam, ami bőven egy hónapon belül volt, és a másik fél se jelzett, hogy máshogy gondolná.
2022. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem is kicsit összezavartatok, azt hittem mindig ki szokták mondani hogy akkor járunk e. Másképp honnan tudjam xd. Meg a másik, hogy hogyan lehet első csóktól járni, amikor mindenki azt mondja hogy a 2. randin már illene a csók általában
2022. márc. 20. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy gondok vannak a fejedben kérdező.

Nincs olyan hogy mindig vagy illene. Minden kapcsolat más és más, semmilyen sémát nem lehet ráhúzni a kapcsolatokra.

Volt olyan párom akivel 5 nap után már együtt voltunk, volt olyan ahol 2 hónap után

2022. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan opcio miert nincs hogy 2 nap? 😀 itt mindenki csiga?
2022. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 ki lehet mondani, de nálam nem így alakult. egyszerűen találkozgattunk szexeltünk, dolgokat csináltunk összeköltöztünk, ilyesmi :D
2022. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!