Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ismerkedési szakasz alatt picit úgy érzem már kevésbé "teper" vagy érdeklem?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja kavarok egy férfival, pár csókon és találkozón kívül nem történt még köztünk több. Az elején még minden este szinte felhívott, írkált egésznap, jobban flörtölgetett. Most is keres, ír, de sokkal kevesebbet, felhívni se sűrűn szokott már. Nagyrészt ő hozza fel a talikat, a hívásokat is mindig ő hozta fel. Lehet ez a probléma? Mit tegyek, hogy ne veszítse el teljesen az érdeklődését?
nov. 30. 12:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
19%

Hát ez mekkora egy papucs 😂

Egy hónap és csak pár csók csattant 🤣🤣🤣

Amúgy ne is csodálkozz.

nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a normális, ha te is írsz neki? Ne csak tőle várd. Meg felnőtt emberek között azért lassan így több mint egy hónap után kicsit több testi igénnyel számolj, mint pár csók.
nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
31 eves ferfi vagyok. 3. Randin mar siman meg kellett volna tortennie a szexnek. Es nem, nem azert mert a franya pasik csak azt akarjak, hanem mar nem nagyanyaink korszakat eljuk amikor 3 het kellett hogy megfogja egyik a masiknak a kezet. Fiatal egeszseges no es ferfi akik vonzodnak felesleges melle beszelni meg varni mire? En ugy vagyok vele, hogy ha a no akivel randizok 3-4 alkalomnal tobbet nem szoktam varni. Ha mar varni kell ott ket dolog van. Vagy nem tartja egyik a masikat eleg vonzonak, vagy az egyikuk mar dug egy harmadikkal. Ennyi
nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azert nem tortent meg szex, mert nagyreszt mikor talalkoztunk csak kocsikaztunk es beszelgettunk. Persze kivanjuk mindketten a masikat, de en nem kezdemenyezem ezt, o meg egy kis fogdosason kivul mast nem csinalt, nem azert nem tortent mert nem akarnam😄
nov. 30. 13:16
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Akkor elment tőled a kedve. Ki akarja azt folyton, hogy csak felizgatjak de aztán semmi se történik? Nem csoda hogy belefáradt.
nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Kerdezo. Akkor viszont balfek a srac. Ne haragudj. En pasi letemre ugy teperem le azt a not akihez vonzodok es o is bennevan hogy a kulvilag megszunik letezni:D Latod ha pont en lennek a randi partnered ilyen problemak nem lennenek. Probald ratenni a kezed a farkara... Akkor milyen reakciot ad.
nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

"Ha mar varni kell ott ket dolog van. Vagy nem tartja egyik a masikat eleg vonzonak, vagy az egyikuk mar dug egy harmadikkal. Ennyi"


Ennyi? Az nem lehet, hogy valakinek 3 randinál több kell ahhoz, hogy szét akarja tenni valakinek a lábát?

nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem másokkal is ismerkedik, vagy rád unt, eleinte még új voltál, de elmúlt az érzés.
nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
22%
#7 Olvasd már el a hozzászólásokat, a 4. válaszban leírta a hölgy, hogy szétrakná ő, csak alkalom nem volt még! Ez meg a pasi hibája.
nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"3. Randin mar siman meg kellett volna tortennie a szexnek."


Ha minden harmadik randimon lefeküdtem volna a pasikkal akkor meg az lenne a baj, hogy túl sok pasival voltam. :D

nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!