Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki itt kepes felismerni,...

Valaki itt kepes felismerni, ha egy ember meg van szallva egy demon vagy egy lelek altal?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem egy troll kerdes. 100%-osan komoly a dolog.

Szkeptikus voltam ezekkel kapcsolatban mindig is, de mostmar masra nem tudok gondolni. Szeretnem egy ehhez erto ember velemenyet kikerni privatban.



márc. 3. 18:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

"már az is egy kis enyhülést adhatna"


Szerintem az is enyhülést hozna, ha nem adnád alá a lovat az ostoba tévképzeteiddel.

márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom!

Ma is teaztam, tegnap kirakozas kozben pozitiv megerositeseket suttogo sminkelo lany asmr-t neztem💀💀

Szoval jah. Nagyon koszonom, hogy probalsz segiteni, 21-es!!!

márc. 3. 20:17
 23/31 A kérdező kommentje:

Jaj xd


20-as*

márc. 3. 20:17
 24/31 anonim ***** válasza:
95%
Pszichiátriai betegeket könnyebben megszállhatják a démoni entitások, főleg ha tudatmódosító szereket (alkohol, drog, gyógyszerek) is fogyasztottak. A letompult, öntudatlan tudat kell nekik, az öntudatosságot nem szeretik.
márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Igen, ezt olvastam. Gyogyszereket szedtem, de meg regebben. Viszont mostanaban tiszta allapotban voltam elszakadva az ontudtomtol+a valosagtol. Egyebkent HA megszallt valami, nem hinnem, hogy egy demon, vagy valami kulonosebben rosszindulatu izeke lenne. Csak valami elveszett akarmi, vagy nem tom.

Mindenesetre ha honapokkal ezutan skizofrennek leszek diagnosztizalva, akkor is elmenjek valami paphoz, vagy hasonlohoz szerintetek?

márc. 3. 20:52
 26/31 anonim ***** válasza:
67%
kérj védelmet minden napon Mihály arkangyaltól,Jézustól.Elég gondolatban kérni, nem kell hangosan kimondani,utána köszönjed meg neki.
márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Az a helyzet, hogy meg vagyok keresztelve, de valojaban nem vagyok kereszteny hitu. Most akkor valtoztassam at az egesz hitem? Mar erre is keszen allok, hogy oszinte legyek
márc. 3. 21:10
 28/31 anonim ***** válasza:
82%
Emlékszel mindenre,ami veled történt a múltban?
márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem..?
márc. 4. 01:19
 30/31 A kérdező kommentje:
Orak esnek ki minden nap az emlekezetembol
márc. 4. 01:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!