Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki itt kepes felismerni,...

Valaki itt kepes felismerni, ha egy ember meg van szallva egy demon vagy egy lelek altal?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem egy troll kerdes. 100%-osan komoly a dolog.

Szkeptikus voltam ezekkel kapcsolatban mindig is, de mostmar masra nem tudok gondolni. Szeretnem egy ehhez erto ember velemenyet kikerni privatban.



márc. 3. 18:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Idopontomig*
márc. 3. 19:26
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sürgősen emeled fel a telefont és nyisd ki a szád, mert az állapotod romlik.
márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem fogad elobb, tokmindegy mit mondok.
márc. 3. 19:30
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
És már gondolatolvasó is vagy. Hogyne.
márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Konkretan o mondta ezt...
márc. 3. 19:33
 16/31 Grimfox ***** válasza:
33%
A skizofrénia nem mindig jár hallucinációkkal, viszont nagyon erős betegségtagadás jár vele. Majdnem minden skizofrénre igaz, hogy előbb hiszik el, hogy megszállta őket a gonosz, mint hogy beismerjék maguknak, ez betegség. Ez nagyon jellemző a skizofréniára. Az lenne szerintem a legjobb megoldás, ha kivizsgáltatnád magad, nincs e valamilyen skizofrénia jellegű problémád. Ha ezt kizárták, akkor már lehet gondolni külső tényezőkre. Egyik sem éppen kellemes dolog, de mindkét eset kezelhető a maga módján. Azzal érdemes kezdeni, amelyiket könnyebb megállapítani, vagy kizárni.
márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom, 16-os!!

Igen, elhataroztam, hogy ra fogok kerdezni az orvosomnal, szerinte skizofren vagyok-e. Na, de addig mit csinaljak?? Ugy erzem, az eletem total ossze fog omlani az idopont napjaig.. hihetetlen mertekben rosszabbodik az allapotom minden aldott nap. Ez nem onsajnaltatas, tenyleg ez az igazsag. Mas orvos is csak kesobb fogadna. Penzem maganra nincsen.

Na mindegy, nagyon koszonom akkor is neked is, es minden ertelmes valaszadonak a velemenyet!

márc. 3. 19:41
 18/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
4%

6. ”Az igazsag az, hogy vagy skizofren vagyok, vagy ugymond megszallt valami."


De ez az én szövegem. Én szoktam itt terjeszteni, hogy aki fizikailag nem létező "dolgokban" hisz, az vagy nem okos vagy mentális bajai vannak.

Miután a "természetfeletti" egyszerűen kizárt, mincs. Természet van csak, fizika, kémia, matematika stb. létező dolgok léteznek.

Fantazmagóriák, papok meséi, az semmi, senki nem látta, nincs.

márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
17%
Szia. Én járok egy jósnőhöz ő foglalkozik ilyenekkel, érdemes lenne vele beszélned
márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Grimfox ***** válasza:
17%
Sajnos nem tudom, hogy hogy lehetne addig javítani a helyzeten, de ha a benned lévő feszültséget, amit az egész helyzet okoz tudnád csökkenteni, már az is egy kis enyhülést adhatna. Próbálj ki többféle relaxációs módszert, igyekezz a figyelmedet mindig egy, vagy kevés dologra összpontosítani, még amikor pihensz is. Például olvass. Az ellazulást segítendő, növényi alapú nyugtatókat(pl valeriána), vagy nyugtató teákat is fogyaszthatnál. Ezek nem fognak segíteni az alap gondon, csak elviselhetőbbé teszik, amíg eljutsz egy orvoshoz. De szerintem már ezzel is előrébb lennél.
márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!