Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 3 napja hangokat hallok a...

3 napja hangokat hallok a lakásban. A kutya is látja, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt 2x is furcsa kopogó hangot hallottam. A párom szerint valamelyik szomszéd, de én ezt bent hallom a lakásban. Trgnap egyedül voltam itthon, délután a kiskutyám 2x is állt az üres szobában,(amit eddig nem használtunk, most majd baba szoba lesz, mert épp várjuk a kicsit). Ugatta és morogta a semmit!?

Utána bebújt a konyhába az asztal alá, és nem akart kijönni. Furcsa volt. Éjszaka is egyedül voltam, a párom éjszakás volt, szintén hallottam azt a furcsa koppanás szerű hangot, és a kutya is morogta, látszik rajta hogy fél, nem megy ki egyedül. Mit tehetnék hogy elmenjen? Munkakörünk olyan sajnos mind a kettőnknek hogy sok a halott, beteg ember körülöttünk. Lehet valaki ránk tapadt? Vagy esetleg halott rokon lehet aki jött a baba miatt, vigyázni rá, vagy csak éppen megnézni hogy vagyunk? Már minden eszembe jutott. Őszintén igazi félelmet nem kelt bennem a dolog, de mégis megborzongok, főleg mikor látom a kutyán hogy nem szimpatizál a "dologgal"...🤔



febr. 28. 07:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
Jeti nem lehet, azok nem erre élnek :)
febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 UlfOrmson ***** válasza:
78%
Vagy akár az is lehet, hogy egerek költöztek a falba vagy a padló alá nem kell egyből mindenbe természetfelettit keresni
febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#12

Erre is gondoltam. :) de nem hallottam a lakásban senkitől problémát.

febr. 28. 11:37
 14/27 anonim ***** válasza:
72%
Lisztet szórjál arra felé, ahol a kutya látja. A liszt kirajzolja a körvonalát. Utána seprűvel bazd nyakon.
febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%
A lisztet még értem, de miért kell nyakon baszni a kutyát?!
febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#15

Feldobtad az estém 😅

febr. 28. 21:03
 17/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
9%

Ha igaz egyáltalán a történet, a kutya biztosan valamilyen valós dolgot érez, egér, vihar bármi, csak szellem nem lehet, mert az nincs.

Van olyan külföldi portál, ahová ezerszámra küldik be az emberek kitalált vagy mentális szellemes látomásaikat.

Életszerűség látszatát keltő, részletező történetek, gyakran rettegő kutyával és macskával is, de egyiknek sincs valóságalapja.

Lefordítva naponta másolhatnék be ilyeneket, de nekem ez semmi kielégülést nem nyújtana.

febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kamerázd be a lakást, a felvett jelenségeket vágd össze egy filmmé és jelentesd meg Paranormális Aktivitás címen.
febr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha valóban léteznének szellemek értelmesen egyértelműen üzennének pl: ha kopognának akkor egész nap kopognának ritmusszerűen, vagy esetleg aki ismeri morse jellel üzennének. Ennek így semmi értelme hogy néha kopognak párat.
febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

Senki nem kameráz, nem fotóz vagy hangot soha nem rögzít. A szellemek egyébként is a fizikai sík felett vannak. Ilyen alacsony szintű mérnöki készülékek őket(?) nem érik fel.

Ezért van az, hogy soha, senki nem rögzített még semmit.

Nekem megmondták már azt is, hogy a tudomány beszűkült, nem lát rendesen.

Rendesen csak a spirituális mentális lát, mert ő mindent lát.

febr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!