Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 3 napja hangokat hallok a...

3 napja hangokat hallok a lakásban. A kutya is látja, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt 2x is furcsa kopogó hangot hallottam. A párom szerint valamelyik szomszéd, de én ezt bent hallom a lakásban. Trgnap egyedül voltam itthon, délután a kiskutyám 2x is állt az üres szobában,(amit eddig nem használtunk, most majd baba szoba lesz, mert épp várjuk a kicsit). Ugatta és morogta a semmit!?

Utána bebújt a konyhába az asztal alá, és nem akart kijönni. Furcsa volt. Éjszaka is egyedül voltam, a párom éjszakás volt, szintén hallottam azt a furcsa koppanás szerű hangot, és a kutya is morogta, látszik rajta hogy fél, nem megy ki egyedül. Mit tehetnék hogy elmenjen? Munkakörünk olyan sajnos mind a kettőnknek hogy sok a halott, beteg ember körülöttünk. Lehet valaki ránk tapadt? Vagy esetleg halott rokon lehet aki jött a baba miatt, vigyázni rá, vagy csak éppen megnézni hogy vagyunk? Már minden eszembe jutott. Őszintén igazi félelmet nem kelt bennem a dolog, de mégis megborzongok, főleg mikor látom a kutyán hogy nem szimpatizál a "dologgal"...🤔



febr. 28. 07:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
És az ilyennek még gyereke lesz! Aki ennyire nem tud reálisan gondolkodni, annak nem lenne szabad szaporodni!
febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel benne mit keresel ebben a kategóriában? 🤔
febr. 28. 07:53
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
Sajnálom a gyereket, hogy beteg anyja van
febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Házi szellem. Ilyenkor házi áldást kell kérni egy Paptól.
febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Lehet valaki nemrég halt meg a házban
febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Igen, ilyen letezik. Egy nemreg meghalt szemely tud ilyesmit produkalni. En is ateltem, azert tudom. A baratnöm kutyaja is ott volt, es ö is felkapta a fejet. A pap, igen, az jo ötlet, beszelj vele.
febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a leszülető lélek nézelődik, vagy a lélek barátai, hogy rendes család vagytok-e :) Ha nincs rossz érzésed -valami fenyegető, nyomasztó, hideg érzés, akkor mindegy. Egyébként akár fel is lehetne szenteltetni a lakást egy normális-kedves pappal, a Názáreti hívei tudnak pozitív áldást és védelmet adni ilyen értelemben.
febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%

Többet ne nézd meg az Annabellet meg hozzá hasonló filmeket.

Vagy esetleg hívd a Warren házaspárt.

febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
79%
Erre nincs bizonyíték, mivel senki nem tudja megmagyarázni, mindenki csak találgat.
febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8%
Vagy jeti vagy a szekrénymumus lehet, de még az is elképzelhető, hogy a híres kopogószellem költözött be hozzád. Én a te helyedben paranormális szakértőt és papot hívnék a lakásomba!
febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!