Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van aki látott tündért vagy...

Van aki látott tündért vagy manót, vagy meséltek neki róla? Komoly választ szeretnék, aki nem tart normálisnak az ne jöjjön ebbe a kategóriába kötekedni.

Figyelt kérdés

febr. 27. 16:36
 1/9 anonim válasza:
68%
Nincs ilyen senki.
febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
54%
Erdei szellemet már láttam, nem tudom, hogy tündérnek, manónak kategorizálható e. Vagy hatan láttuk egyszerre, ezért nem gyanakszok érzékcsalódásra, vagy hallucinációra.
febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 hogyan történt?

Köszi, hogy írtál.

febr. 27. 16:41
 4/9 Grimfox ***** válasza:
76%
Túráztunk a Pilisben, Pilisszentlélek fölött, a Szentlélek-tető alatt. Elég kellemetlen, nyomasztó érzés lett úrrá az egész túracsapaton. Mint amikor olyan társaságban vagy, ahol nem látnak szívesen. Tőlünk úgy 10-20 méterre, olyan fejmagasságban egy labda méretű, vöröses áttetsző gömböt láttunk lebegni. Illetve én ennyit láttam, volt aki azt mondta, több is volt ott, de ezt nem tudom cáfolni, vagy megerősíteni. Többségében azt az egyet láttuk. Gyors kupaktanácsot tartottunk, hogy visszamenjünk e Pilisszentlélekre, és kerülőúton menjünk e, vagy csöndben, és gyorsan sunnyogjunk át a megmaradt erdőszakaszon. Utóbbi mellett döntöttünk. Néhány száz méter után elmúlt a nyomasztó érzés.
febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azta! Ez nagyon érdekes. Nem tudom mi lehetett az, de furcsa és para az biztos. Köszi, hogy megosztottad!
febr. 27. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Erre a kérdésre nincs komoly válasz.
febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Grimfox ***** válasza:
67%
Nem volt félelmetes, csak nyugtalanító. Még ijesztő sem igazán. Ebből gondoltuk, hogy nem valami alapvetően rosszindulatűval futottunk össze, hanem valamivel, amit feldühítettünk.
febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyanok mint a tremors-nem bírják az erős zajt.Egy riasztópisztollyal el lehet őket zavarni.Jó buli.
febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen rá valamilyen racionális magyarázat
febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!