Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normálisnak számít?

Ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Adott egy iPhone xs telefon. Amit 2020 december végén vettem meg használtan. Már akkor is 81%-os volt az akku állapota. Nem volt vészes, 6 órákat kibírt átlag felhasználás mellett. 2020 december óta csak 2023 novemberében (vagy decemberében) lett 79%-os az akku állapota egy játék miatt (szerintem ha nem játszottam volna vele még mindig 81%-os lenne vagy 80%). Kb 2 évig 81%-os volt az akku állapota ez azt jelenti hogy ha most kicseréltetem egy hivatalos szervizben, akkor 100%-os akku állapot 2 év után 98-99%-os lehet átlagos felhasználás mellett? Vagy 100%-ról gyorsabban megy le mint 80 körüli százalékról? 200 töltési cikluson szerintem már bőven túl vagyok vele. Ez véletlen hogy kitartott 81%-on vagy én használhattam túl keveset?
febr. 8. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen random, de nekem 2 év alatt 87%-os lett, másik telefonnál 91. A 2-3% esés nem valószínű.
febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert ezt a telefont még kb 4 évig szeretném használni (legalább) amíg van rá messenger. Összesen így 8 évet használom ezt a telefont. És utána is tervezek maradni iPhone vonalon és nem szeretnék 2 évente akkut cseréltetni. Ezért kérdeztem. A következőt is 8-9 évig használnám


Köszönöm a választ😊

febr. 8. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kb 3 évente akkut cseréltetni intenzív használat mellett reális, ezt bele kell kalkulálni
febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone 14-em októberben volt 1 éves és 88%-os az akku kapacitása. Szerintem függ attól, hogy mennyit és hogyan használod a telefont. Ha akkut szeretnél cserélni akkor mindenképp hivatalos szervizben tedd.
febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!