Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az Aleister Crowley okkultista...

Az Aleister Crowley okkultista által megidézett loch nessi tavi szörnyet vissza lehet még küldeni a saját létsíkjára?

Figyelt kérdés

Vagy már valakinek sikerült újra megnyitni a portált, amin keresztül érkezett?


Crowley 1900 környékén vásárolta meg magának a Loch Ness tó partján álló Boleskine rezidenciáját, ahol okkult szeánszokat folytatott és kapcsolatott teremetett a létsíkunkon túli entitásokkal. A célja egy nagyon specifikus rituálé végrehajtása volt és egy angyal megidézése.

Lehetséges, hogy ez az okkultista mágia rosszul végződött? Sikerült kapcsolatot teremtenie a túlvilággal, de valami más jött át? Nessie?

Mindenesetre nem sokkal később egyre többen látni vélték a tavi szörnyet, ami valószínűleg a szeánsz után ragadt a világunkban.


Valahogy lehetséges lenne hazaküldeni? Esetleg ezt már végrehajtotta valamilyen társaság?

Nessie elpusztulhatott az egy évszázad alatt, mert nem tudott alkalamzokdni ehhez a síkhoz?

Crowley miért nem vállalta soha a felelősséget Nessiért?



febr. 16. 16:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
70%
Milyen szamáron?
febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Amelyiken ülsz.
febr. 16. 19:25
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem ülök semmin. Miről beszélsz?
febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A szamárról, amin ülsz.
febr. 16. 19:34
 15/30 anonim ***** válasza:
70%
Értem... és ez a szamár most itt van velünk a szobában a Loch Ness-i szörnnyel együtt?
febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Alattad van.
febr. 16. 19:51
 17/30 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésem nem az volt, hogy a '33 előtti észlelések miért valótlanok. Szóval a kérdés még mindig az: honnan tudjuk, hogy 1933-ban tényleg látták a szörnyet, és az nem volt kamu?
febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17. Nem ez volt a kérdésed, hanem az, hogy mitől számít valódi észlelésnek.

Ezt leírtam. Habár azt nem írtam, hogy valótlan észlelés a 33 előtti, csak azt, hogy nem mindenki gondolja úgy, hogy Nessiehez köthetők. A kettő nem ugyanazt jelenti.



Ez már egy teljesen új kérdés, amire válaszoltam volna, ha nem állítottad volna azt, hogy ez volt az eredeti kérdésed. Nem szeretem a rókákat.

febr. 16. 19:59
 19/30 A kérdező kommentje:

Ez most a "szerencséd, hogy öreganyádnak szólítottál" ellentétje.

Sorry. :(

febr. 16. 20:00
 20/30 anonim ***** válasza:

Átfogalmaztam a kérdésem, hátha nem volt jól érthető. A te válaszod meg ez volt: "Azért, mert az összes 1933-at megelező észlelésre csak 33 után találtak forrást."

Ez nem válasz a feltett kérdésre. Vagy úgy is mondhatnám, ez nem is igazi érv arra, hogy a '33-as észlelés valós lenne. Az, hogy valamiről leírják, akkor történhetett először, nem lesz minden bizonnyal valós eset. Ettől még láthattak 1933-ban fadarabot úszni a tóban.

febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!