Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagyok videó játék...

Ha nem vagyok videó játék függő, de a telómon játszók kb 30 percet naponta a snake-el, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nem reklámozom, de ez a snake jó időtöltés.

Ettől nem vagyok játék függő ugye?



márc. 27. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis vagy függő. Az messze nem itt kezdődik. Ha mondjuk napi több óráról beszélnénk és programokat, találkozókat mondanál le mert inkább játszol minthogy találkozz a barátaittal pl., akkor ott már nagyon nem okés valami.


Napi 30 perc viszont szerintem egyáltalán nem sok, gondolj bele mások ennek a többszörösét elcseszik a facebook, tiktok és társaikkal. Dohányzók cigiszüneteit is össze lehetne adni, hogy azzal mennyi idő megy el egy nap.


Játssz nyugodtan, ennyi kikapcs még szerintem egészséges is.

márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Teszteld le!

Ne játsz pl. 1 hétig ha ez idő alatt bármikor eszedbe jut akár egy röpke pillanatra is, hogy de jó lenne játszani akkor bizony függő vagy és jobban jársz ha elmégy szabatóriumba.

márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem függőség, csak akkor játszom vele, ha már valóban kiakarok kapcsolódni, ez heti kb 3*30 perc.
márc. 27. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez belefér még a normál játékidőbe, tehát nyugi.
márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!