Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy párkapcsolatban,...

Ha egy párkapcsolatban, házasságban élő nő rendszeresen (pár naponta) képeket posztol magáról, köztük olyanokat, amin igencsak láthatóak a mellei, az annak a jele, hogy otthon nem kap kellő figyelmet?

Figyelt kérdés

A konkrét esetben a nőnek pár száz követője van csak Instán, általában tíznél több lájk nincs a képein, nincs sem Onlyfans vagy más dolog, amit promózhatna.


Ha nem figyelemhiány, akkor mi?


jan. 18. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Inkább annak a jelzése, hogy bárkivel szívesen lefeküdne.
jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Ami szép, azt mutogatni kell! 🤭

Én attól kapok hülyét ha azt is kiposztolja valaki mit reggelizett.

jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Így igaz. Nincs otthon kielégítve és veszettül ki van éhezve.
jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha mindig ilyen volt, akkor nem jelent semmit.

Ha ez egy teljesen új szokás nála, akkor nyilván változott valami.

Nekem egy ismerősöm a válás előtt rakott fel egy rakás képet magáról, nyilván ő már tudta, hogy válni fog.

Egy másik meg a mellműtétje után, előtte nem mutogatta magát, utána viszont állandóan.

jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Lehet figyelemhiány, nem kap elég figyelmet, gondoskodást, törődést otthon. Vagy lehet szexhiány, kacérkodik, hátha valakinél bevágódik. De lehet csak simán magamutogatás, exhibicionizmus is. Meg van elégedve a saját testi adottságaival és ezt meg akarja mutatni másoknak is, hogy ő milyen szép. Bármi lehet. Akár egyszerre több indok is előfordulhat.
jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kielégítés kérdése.

Lehet, hogy csak ennyi vágya van, mutogatni magát, de nem is gondol félredugásra. Igaz, ebben motiváló lehet az ember gazdagsága, aki biztosítja neki a jólétet.

Lehet, hogy gondolatban dugni is akar, mert jó lenne egy kis változatosság, de ezt nem váltja tettekre.

Vagy lehet, hogy egy idő után arra is sor kerül.

Sokféle lehetőség van.

jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Válás előtt szokták, hátha összejön valaki, mindenkire rámásznának az ilyenek.
jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Én inkább arra lennék kíváncsi hogy mit jelent az, amikor valaki messzemenő következtetéseket von le mások facebook lapja alapján....

Szerintem maximum 15-20 éve lehetett ezzel a figyelemhiányosdival dobálózni, amikor még nem voltak az emberek 0-24 a neten, így nagyobb súlya volt annak a néhány dolognak amit posztoltak.

jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"annak a jele, hogy otthon nem kap kellő figyelmet?"


Egyáltalán nem biztos, hogy otthon nem kap meg valamit, sokkal inkább saját magából hiányzik az a valami.

jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem személyes tapasztalatból írnak itt, persze ez nem nagy statisztika, mert 2-3 ismerős sztorijából lehet következtetni csak.

Az is lehet hogy otthon mindent megkap csak beújítana. A lényeg hogy kiteszi magát hogy vihető. (Akikről én tudok)

jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!