Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Naponta kb mennyi időt netezte...

Naponta kb mennyi időt neteztek? És mik a kedvenc oldalaitok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézni az időt. Híreket szeretek olvasni, ezért több helyről szoktam szerezni az információkat a külvilágból.
2023. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szolovjov ***** válasza:
Ha ráérek sokat netezek. Kedvenc oldalaim? Hát ha híreket olvasok akkor a kuruc.info, sporthírekben meg a p1race.
2023. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Munkanapokon nagyon maximum 2 órát szoktam, azt is darabokban. Szabadnapokon viszont szerintem lazán megvan 6-7 óra is, de abba beleszámoltam a sorozatnézést is.

Sor*zatbarát, GyK, meg egy-két független hírportált látogatok rendszeresen.

2023. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem látom értelmét mérni az idpt, mert mit tekintünk "netezésnek"? Amikor filmet nézek online tévén, az is netezés? Amikor online rádiót hallgatok, az is netezés? Ha egy nem online dolgot csinálok, de fut a háttérben a Thunderbird, és jelzi, ha levelem jött, az is netezés?
2023. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen.
2023. aug. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!