Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A női nyilvános wc-ben is...

A női nyilvános wc-ben is előfordul, hogy egyesek kisdolog után nem húzzák le a wc-t?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak specifikusan férfi jelenség?

márc. 26. 16:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10# Mert ilyenek az emberek. Türelmetlenek. És egy reptér volt. Lehet azon a pár percen múlott, hogy ne késse le a vonatát.
márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Nem tudom hol jár az eszem. *gépét

márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
10# nem a reptérre értettem, úgy általában. Pelenkát elég sok helyen látni azért a női mosdókban (babapelenkát), pl a wc mögé tömködve. Van, akinek ez a kultúrszint. Strandon, ami nem egy nagymenő aquapark, ott a női wcben nyakig ért egyszer az úszópelenka meg a tampon szétdobálva.
márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem ertem oszinten. Egyedul a japan turistat, aki meg volt gyozodve, hogy magatol huzza le.
márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj, hogy nem kellett még megtapasztalnod, hogy festenek a női vécék. Ahogy az előttem szólók is írták, főleg plázákban, bevásárlóközpontokban, de pl. gyorséttermekben is katasztrófális a helyzet.


Néhány hete történt, egyik budapesti plázában mentem pont vécére, eléggé sokan voltak szóval nem volt valami sok szabad fülke. Jön ki az egyikből kis szőke csajszi, mondom ez jó lesz nekem, bemegyek, ahogy zárnám az ajtót megcsap valami orrfacsaró bűz, odanézek és konkrétan nem húzta le a wc-t maga után, ott pihent a kula a csészében. Indulatból gondoltam szólok neki, hogy nem otthon van, de nem lesz meglepő amit írok: kéznosás nélkül távozhatott, mert sehol se láttam...

márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok év vendéglátózás után bizton állítom, hogy a női mosdó mindíg sokkal gázabb.
márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jellemzőbb... "Környezetvédelemre" hivatkozva... Az viszont nem tűnik fel nekik, hogy így milyen bűzt hagynak a környezetükre...
márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"A kuka teletömve betéttel, de már rá se lehet tenni a fedőt. Ráadásul bárhová lépsz, mindenhol hajszál van (a WC-n is). És még WC papír sincs."

Mondjuk erről nem az teheti, aki csak használja a nyilvános vécét, hiszen a takarítók dolga lenne időben üríteni a kukát, eltakarítani a hajszálakat, meg pótolni a vécépapírt, nem?

márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18# De, pontosan. Csak manapság a takarítók is csak napvégén takarítanak, ami egy nagy probléma. Tisztelet a kivételnek!
márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"manapság a takarítók is csak napvégén takarítanak"

Ahogy a főnökük előírja... Ha csak ennyit várnak el tőlük, és nem rúgják ki őket, ha nem takarítanak gyakrabban, akkor ez van... Rájuk kell küldeni az ÁNTSZ-t (vagy nem tudom, hogy hívják mostanában).

márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!